Miami Homes For Sale

Properties Found: 2479 (Displaying 1,001 - 1,020)
12535 Sw 31st Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A12017813
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,630 sqft
  • $552 / sqft
$900,000
8450 Sw 74th Ter, Miami, FL 33143
  • MLS# A11996934
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,887 sqft
  • $589 / sqft
$2,880,120
8611 Sw 82nd Ter, Miami, FL 33143
  • MLS# A11997955
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,157 sqft
  • $602 / sqft
$1,299,000
2353 Sw 2nd St, Miami, FL 33135
  • MLS# A11993198
  • 7 beds
  • 4 baths
  • 2,887 sqft
  • $275 / sqft
$795,000
7080 Sw 98th Ave, Miami, FL 33173
  • MLS# A11822755
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,622 sqft
  • $469 / sqft
$1,699,000
3551 Crystal Ct, Miami, FL 33133
  • MLS# A11925617
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,647 sqft
  • $1,668 / sqft
$7,750,000
3036 Mcdonald Street, Miami, FL 33133
  • MLS# A12009628
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,350 sqft
  • $808 / sqft
$1,899,000
8100 Sw 96th St, Miami, FL 33156
  • MLS# A12011429
  • 7 beds
  • 6 baths
  • 6,060 sqft
  • $784 / sqft
$4,750,000
15523 Sw 171st St, Miami, FL 33187
  • MLS# A12018419
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,166 sqft
  • $314 / sqft
$680,800
9021 Sw 30th Ter, Miami, FL 33165
  • MLS# A11999819
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 2,440 sqft
  • $327 / sqft
$799,000
3261 Nw 14th St, Miami, FL 33125
  • MLS# A11979951
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,780 sqft
  • $360 / sqft
$640,000
42 Nw 132nd Pl, Miami, FL 33182
  • MLS# A11946510
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,351 sqft
  • $540 / sqft
$730,000
15905 Sw 83rd Ter, Miami, FL 33193
  • MLS# A11877073
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,051 sqft
  • $356 / sqft
$730,000
10 Nw 60th Ct, Miami, FL 33126
  • MLS# A12017590
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,563 sqft
  • $429 / sqft
$669,900
2360 Sw 32nd Ave, Miami, FL 33145
  • MLS# A11993193
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,458 sqft
  • $618 / sqft
$1,519,000
9949 Sw 228th Ter, Miami, FL 33190
  • MLS# A11999982
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,328 sqft
  • $335 / sqft
$445,000
16911 Sw 115th Ave, Miami, FL 33157
  • MLS# A11937191
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,806 sqft
  • $426 / sqft
$769,900
16364 Sw 63rd Ter, Miami, FL 33193
  • MLS# A11984451
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,528 sqft
  • $394 / sqft
$995,000
2787 Sw 34th Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A12005778
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,671 sqft
  • $580 / sqft
$1,549,000
1000 Nw 9th Ct, Miami, FL 33136
  • MLS# A11955793
  • 4 beds
  • 5 baths
$3,995,000