Miami Homes For Sale

Properties Found: 2479 (Displaying 1,021 - 1,040)
4251 Sw 11th St, Miami, FL 33134
  • MLS# A11971808
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,736 sqft
  • $745 / sqft
$2,785,000
11751 Sw 168th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11962737
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,854 sqft
  • $369 / sqft
$685,000
11775 Sw 173rd Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11955046
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,564 sqft
  • $384 / sqft
$599,900
1735 Sw 15th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A12010901
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,285 sqft
  • $503 / sqft
$1,150,000
347 Ne 110th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A11973961
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,075 sqft
  • $455 / sqft
$945,000
14633 Sw 132nd Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A11923880
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,399 sqft
  • $340 / sqft
$815,000
13659 Sw 158th Ave, Miami, FL 33196
  • MLS# A12012681
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,152 sqft
  • $293 / sqft
$630,000
2110 Nw 43rd St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11991118
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 808 sqft
  • $575 / sqft
$464,900
3721 Sw 104th Ct, Miami, FL 33165
  • MLS# A12014588
  • 3 beds
  • 3 baths
$699,000
3151 Nw Flagler Ter, Miami, FL 33125
  • MLS# A12018105
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,122 sqft
  • $557 / sqft
$625,000
19422 Sw 119th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A12018057
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,705 sqft
  • $597 / sqft
$1,018,000
19694 Ne 24th Ave, Miami, FL 33180
  • MLS# A12016702
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,863 sqft
  • $991 / sqft
$2,836,000
1300 Ne 204th St, Miami, FL 33179
  • MLS# A12003779
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,953 sqft
  • $330 / sqft
$645,000
1048 Ne 208th St, Miami, FL 33179
  • MLS# A12017983
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,812 sqft
  • $264 / sqft
$479,000
13319 Sw 112th Ct, Miami, FL 33176
  • MLS# A11996457
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,134 sqft
  • $498 / sqft
$565,000
14217 Sw 102nd St, Miami, FL 33186
  • MLS# A11963560
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,735 sqft
  • $380 / sqft
$660,000
850 Nw 113th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A12017280
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,206 sqft
  • $423 / sqft
$510,000
6603 Sw 112th Pl, Miami, FL 33173
  • MLS# A12017764
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,378 sqft
  • $359 / sqft
$494,800
8350 Sw 12th Ter, Miami, FL 33144
  • MLS# A12011752
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,496 sqft
  • $521 / sqft
$780,000
104 Sw 40th Ave, Miami, FL 33134
  • MLS# A11833715
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,839 sqft
  • $435 / sqft
$800,000