Miami Homes For Sale

Properties Found: 2479 (Displaying 1,061 - 1,080)
7024 Sw 114th Pl, Unit A-52, Miami, FL 33173
  • MLS# A12013861
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,330 sqft
  • $292 / sqft
$389,000
412 Nw 47th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11987566
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,472 sqft
  • $809 / sqft
$1,999,999
2931 Nw 66th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12015573
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,038 sqft
  • $337 / sqft
$350,000
14471 Sw 136th Pl, Miami, FL 33186
  • MLS# A12004941
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,622 sqft
  • $462 / sqft
$749,000
12245 Sw 201st Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A12007593
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,250 sqft
  • $356 / sqft
$445,000
5051 Sw 163rd Ct, Miami, FL 33185
  • MLS# A11973789
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,795 sqft
  • $332 / sqft
$929,000
11420 Ne 4th Ave, Miami, FL 33161
  • MLS# A11872555
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,803 sqft
  • $527 / sqft
$950,000
2925 Sw 36th Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11988430
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 2,483 sqft
  • $679 / sqft
$1,685,000
2120 Ne 197th Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A11991348
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,873 sqft
  • $901 / sqft
$3,490,000
12563 Nw 24th Ave, Miami, FL 33167
  • MLS# A11987132
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,442 sqft
  • $357 / sqft
$514,987
12689 Nw 10th Way, Miami, FL 33182
  • MLS# A11974669
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,582 sqft
  • $379 / sqft
$600,000
2105 Nw 1st St, Miami, FL 33125
  • MLS# A11952385
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,220 sqft
  • $213 / sqft
$473,000
15201 Sw 177th Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A12007800
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,953 sqft
  • $404 / sqft
$789,900
3190 Sw 133rd Ct, Miami, FL 33175
  • MLS# A12004794
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,281 sqft
  • $503 / sqft
$1,649,000
1822 Nw 66th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11993370
  • 3 beds
  • 2 baths
$419,900
219 Sw 6th Ave, Miami, FL 33130
  • MLS# A12004110
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,924 sqft
  • $415 / sqft
$799,000
8290 N Bayshore Dr, Miami, FL 33138
  • MLS# A11852556
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,570 sqft
  • $825 / sqft
$1,295,000
942 Nw 133rd Ct, Miami, FL 33182
  • MLS# A11944429
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,676 sqft
  • $342 / sqft
$913,999
20155 Sw 129th Ave, Miami, FL 33177
  • MLS# A12017222
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,598 sqft
  • $366 / sqft
$950,000
18300 Sw 143rd Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A12017081
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,315 sqft
  • $422 / sqft
$555,000