Miami Homes For Sale

Properties Found: 2479 (Displaying 1,081 - 1,100)
14500 Sw 161st St, Miami, FL 33177
  • MLS# A12017114
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,896 sqft
  • $417 / sqft
$790,000
10210 Sw 175th St, Miami, FL 33157
  • MLS# A12017151
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,397 sqft
  • $376 / sqft
$525,000
20450 Sw 198th Ave, Miami, FL 33187
  • MLS# A11925416
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,238 sqft
  • $376 / sqft
$1,595,000
7430 Sw 66th St, Miami, FL 33143
  • MLS# A11928571
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 5,609 sqft
  • $820 / sqft
$4,599,000
2201 Sw 22nd Ter, Miami, FL 33145
  • MLS# A11940539
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,579 sqft
  • $902 / sqft
$1,425,000
21068 Ne 8th Ave, Miami, FL 33179
  • MLS# A11986349
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,662 sqft
  • $298 / sqft
$495,000
14551 Sw 142nd Ct Cir, Miami, FL 33186
  • MLS# A12016495
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,546 sqft
  • $317 / sqft
$489,500
4145 Sw 84th Ct, Miami, FL 33155
  • MLS# A11982441
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,500,000
1510 Nw 57th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12016974
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 862 sqft
  • $463 / sqft
$399,000
15480 Sw 144th Ave, Miami, FL 33177
  • MLS# A12016129
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,673 sqft
  • $490 / sqft
$820,000
9928 Sw 228th Terrace, Miami, FL 33190
  • MLS# A11980948
  • 3 beds
  • 2 baths
$450,000
15062 Sw 177th Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A11955479
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,393 sqft
  • $316 / sqft
$754,999
2720 Sw 156th Pl, Miami, FL 33185
  • MLS# A12010890
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,286 sqft
  • $231 / sqft
$759,900
10641 Sw 99th Ter, Miami, FL 33176
  • MLS# A12009245
  • 4 beds
  • 2 baths
$1,200,000
3170 Sw 19th Ter, Miami, FL 33145
  • MLS# A11984619
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,388 sqft
  • $482 / sqft
$669,000
9941 Sw 143rd St, Miami, FL 33176
  • MLS# A12002221
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,519 sqft
  • $526 / sqft
$1,850,000
, Miami, FL 33168
  • MLS# A12016704
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,388 sqft
  • $396 / sqft
$550,000
14512 Sw 139th Ave Cir W, Miami, FL 33186
  • MLS# A12004572
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,796 sqft
  • $334 / sqft
$599,900
14630 Sw 132nd Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A12016656
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,459 sqft
  • $297 / sqft
$730,000
17601 Sw 138th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A12016559
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,711 sqft
  • $421 / sqft
$720,000