Miami Homes For Sale

Properties Found: 2479 (Displaying 1,161 - 1,180)
3045 Sw 124th Ct, Miami, FL 33175
  • MLS# A12013912
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,155 sqft
  • $415 / sqft
$894,000
15174 Sw 111th St, Miami, FL 33196
  • MLS# A12014271
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,268 sqft
  • $335 / sqft
$759,000
16501 Sw 102nd Ct, Miami, FL 33157
  • MLS# A11975418
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,536 sqft
  • $371 / sqft
$570,000
9000 W Flagler St, Unit 1, Miami, FL 33174
  • MLS# A11976753
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,566 sqft
  • $321 / sqft
$503,000
14260 Sw 94th Cir Ln, Unit 104, Miami, FL 33186
  • MLS# A11826757
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,462 sqft
  • $246 / sqft
$359,900
12523 Nw 24th Ave, Miami, FL 33167
  • MLS# A11899396
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,442 sqft
  • $361 / sqft
$520,000
3536 Nw 14th Ter, Miami, FL 33125
  • MLS# A12011918
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,760 sqft
  • $497 / sqft
$875,000
12401 Sw 45th St, Miami, FL 33175
  • MLS# A12012141
  • 8 beds
  • 9 baths
  • 9,196 sqft
  • $738 / sqft
$6,790,000
9250 Sw 44th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A12012215
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,146 sqft
  • $559 / sqft
$1,199,990
830 Ne 72nd St, Miami, FL 33138
  • MLS# A12012092
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,053 sqft
  • $1,187 / sqft
$1,250,000
14024 Sw 132nd Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A12012303
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,136 sqft
  • $468 / sqft
$999,000
12622 Sw 224th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A12016168
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,300 sqft
  • $370 / sqft
$850,000
400 Sw 24th Rd, Miami, FL 33129
  • MLS# A11973546
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,991 sqft
  • $675 / sqft
$2,695,000
3063 Elizabeth St, Miami, FL 33133
  • MLS# A11937688
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 2,424 sqft
  • $943 / sqft
$2,285,000
13949 Sw 84th St, Unit 801, Miami, FL 33183
  • MLS# A11988132
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,510 sqft
  • $290 / sqft
$438,500
2732 Sw 31st Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11817398
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,307 sqft
  • $603 / sqft
$1,390,000
6770 Sw 15th St, Miami, FL 33144
  • MLS# A12000372
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,596 sqft
  • $395 / sqft
$629,900
14111 Sw 75th St, Miami, FL 33183
  • MLS# A11930936
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,716 sqft
  • $623 / sqft
$1,069,000
860 Nw 17th Ct, Miami, FL 33125
  • MLS# A11851332
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,322 sqft
  • $511 / sqft
$675,000
12271 Sw 187th St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11964857
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,518 sqft
  • $448 / sqft
$679,999