Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 101 - 120)
19914 Ne 19th Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11983092
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 5,911 sqft
  • $672 / sqft
$3,975,000
2544 Sw 19th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11903196
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,250,000
20610 Ne 22nd Ct, Miami, FL 33180
  • MLS# A11942096
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,256 sqft
  • $549 / sqft
$1,238,000
14324 Garden Dr, Miami, FL 33168
  • MLS# A11966941
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,489 sqft
  • $502 / sqft
$1,249,980
17795 Sw 158th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A12016687
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 4,396 sqft
  • $637 / sqft
$2,799,999
2320 Sw 14th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11967206
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,594 sqft
  • $513 / sqft
$1,330,000
66 Nw 73rd Place, Miami, FL 33126
  • MLS# A11960993
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,071 sqft
  • $502 / sqft
$1,039,000
7997 Sw 76th Avenue, Miami, FL 33143
  • MLS# A11993465
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 5,151 sqft
  • $437 / sqft
$2,250,000
5152 Sw 6th St, Miami, FL 33134
  • MLS# A11994148
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 1,765 sqft
  • $615 / sqft
$1,085,000
7901 Sw 22nd St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11918380
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,215 sqft
  • $654 / sqft
$795,000
10860 Sw 124th Rd, Miami, FL 33176
  • MLS# A11901486
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,066 sqft
  • $472 / sqft
$975,000
12121 Nw 23rd Ct, Miami, FL 33167
  • MLS# A11967160
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,328 sqft
  • $358 / sqft
$475,000
19951 Ne 10th Place Way, Miami, FL 33179
  • MLS# A11981315
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,986 sqft
  • $315 / sqft
$625,000
17340 Sw 154th Pl, Miami, FL 33187
  • MLS# A11989591
  • 6 beds
  • 3 baths
  • 2,587 sqft
  • $329 / sqft
$850,000
9234 Sw 112th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11994784
  • 7 beds
  • 5 baths
  • 4,072 sqft
  • $774 / sqft
$3,150,000
365 Sw 31st Rd, Miami, FL 33129
  • MLS# A12013815
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,514 sqft
  • $835 / sqft
$2,100,000
4310 Sw 7th St, Miami, FL 33134
  • MLS# A11999489
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,568 sqft
  • $478 / sqft
$750,000
3601 Matheson Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11897614
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 8,933 sqft
  • $879 / sqft
$7,850,000
13702 Sw 101st Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11954899
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,491 sqft
  • $349 / sqft
$520,000
7261 Sw 120th Ave, Miami, FL 33183
  • MLS# A11968190
  • 6 beds
  • 5 baths
  • 4,256 sqft
  • $470 / sqft
$1,999,999