Miami Homes For Sale

Properties Found: 2479 (Displaying 1,201 - 1,220)
21480 Sw 132nd Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A12015702
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,804 sqft
  • $409 / sqft
$1,148,000
1611 Sw 2nd Ct, Unit AA112, Miami, FL 33129
  • MLS# A11985163
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $563 / sqft
$675,000
444 Sw 36th Ave, Miami, FL 33135
  • MLS# A12013011
  • 3 beds
  • 2 baths
$735,000
15105 Sw 180th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11964181
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 2,901 sqft
  • $272 / sqft
$789,000
13911 Sw 18th Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A12004896
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,332 sqft
  • $382 / sqft
$890,000
9825 Sw 132nd Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A12009023
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,799 sqft
  • $444 / sqft
$799,500
5700 Sw 45th Ter, Miami, FL 33155
  • MLS# A11945120
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,574 sqft
  • $571 / sqft
$1,470,000
3112 Village Green Dr, Miami, FL 33175
  • MLS# A12013832
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 3,299 sqft
  • $409 / sqft
$1,349,000
1720 Nw 110th Ter, Miami, FL 33167
  • MLS# A11979166
  • 8 beds
  • 5 baths
  • 3,592 sqft
  • $278 / sqft
$998,500
1886 Nw 51st St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12012140
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,080 sqft
  • $481 / sqft
$520,000
10273 Sw 162nd Ct, Miami, FL 33196
  • MLS# A12015025
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,315 sqft
  • $414 / sqft
$545,000
7218 Sw 54th Court, Miami, FL 33143
  • MLS# A11968569
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 5,074 sqft
  • $945 / sqft
$4,795,000
10 Sw 72nd Ave, Miami, FL 33144
  • MLS# A11999427
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,118 sqft
  • $613 / sqft
$685,000
279 Nw 119th Ave., Miami, FL 33182
  • MLS# A11901274
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,000 sqft
  • $1,167 / sqft
$3,500,000
19224 Sw 122nd Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A11927356
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,634 sqft
  • $327 / sqft
$535,000
3540 Oak Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11939550
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,034 sqft
  • $1,170 / sqft
$3,550,000
12849 Sw 65th St, Miami, FL 33183
  • MLS# A11996761
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $393 / sqft
$460,000
6561 Sw 34th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11990262
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 804 sqft
  • $846 / sqft
$680,000
14971 Sw 75th Ter, Miami, FL 33193
  • MLS# A12001798
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,402 sqft
  • $382 / sqft
$535,000
1981 S Oak Haven Cir, Miami, FL 33179
  • MLS# A11847835
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,840 sqft
  • $547 / sqft
$2,100,000