Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,241 - 1,260)
, Miami, FL 33180
  • MLS# A11971020
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,087 sqft
  • $626 / sqft
$1,305,770
7140 Sw 70th Ave, Miami, FL 33143
  • MLS# A11981807
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,525 sqft
  • $922 / sqft
$3,249,000
21300 San Simeon Way, Unit K2, Miami, FL 33179
  • MLS# A11997257
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $321 / sqft
$385,000
12808 Nw 22nd Pl, Miami, FL 33167
  • MLS# A12014435
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,331 sqft
  • $436 / sqft
$579,999
1500 Ne 151st St, Unit 104, Miami, FL 33162
  • MLS# A12014801
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,086 sqft
  • $295 / sqft
$320,000
4904 Sw 139th Ct, Miami, FL 33175
  • MLS# A12014867
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 970 sqft
  • $469 / sqft
$455,000
319 Mendoza Ave, Miami, FL 33134
  • MLS# A12013217
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 5,123 sqft
  • $664 / sqft
$3,400,000
9866 Sw 111th Ter, Miami, FL 33176
  • MLS# A12014307
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,843 sqft
  • $520 / sqft
$1,998,000
7700 Sw 50th Ct, Miami, FL 33143
  • MLS# A11981388
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 5,804 sqft
  • $1,290 / sqft
$7,490,000
1811 Sw 83rd Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A12015086
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,152 sqft
  • $430 / sqft
$925,000
2399 Sw 26th Ln, Miami, FL 33133
  • MLS# A11954032
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,946 sqft
  • $540 / sqft
$1,050,000
7611 Nw 3rd Ave, Miami, FL 33150
  • MLS# A12001793
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,512 sqft
  • $394 / sqft
$595,000
5930 Sw 44th Ter, Miami, FL 33155
  • MLS# A12013330
  • 6 beds
  • 2 baths
  • 2,138 sqft
  • $316 / sqft
$675,000
2385 Nw 32nd St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12014723
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,180 sqft
  • $298 / sqft
$649,999
2851 Sw 33rd Ct, Unit 2851, Miami, FL 33133
  • MLS# A11957896
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,981 sqft
  • $654 / sqft
$1,295,000
1281 S Venetian Way, Miami, FL 33139
  • MLS# A12013459
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,912 sqft
  • $1,365 / sqft
$3,975,000
7460 Nw 17th Ave, Miami, FL 33147
  • MLS# A11994863
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 756 sqft
  • $501 / sqft
$379,000
12608 Sw 121st Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A11952239
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,570 sqft
  • $436 / sqft
$685,000
420 Ne 55th Ter, Miami, FL 33137
  • MLS# A11949641
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,706 sqft
  • $942 / sqft
$2,549,000
2127 Sw 11th Ter, Miami, FL 33135
  • MLS# A11905144
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 3,528 sqft
  • $651 / sqft
$2,295,000