Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,261 - 1,280)
2325 Ne 194 Street, Miami, FL 33180
  • MLS# A11904958
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,787 sqft
  • $940 / sqft
$1,680,000
14452 Sw 115th St, Miami, FL 33186
  • MLS# A12014707
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,775 sqft
  • $369 / sqft
$655,000
2222 Nw 105th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12014693
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,137 sqft
  • $439 / sqft
$499,000
1770 Nw 44th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11834736
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,385 sqft
  • $382 / sqft
$529,500
10315 Sw 26th Ter, Miami, FL 33165
  • MLS# A12014456
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,538 sqft
  • $481 / sqft
$739,995
1631 Nw 114th St, Miami, FL 33167
  • MLS# A12014547
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,158 sqft
  • $445 / sqft
$515,000
19246 Sw 132nd Ave, Miami, FL 33177
  • MLS# A12014471
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,612 sqft
  • $517 / sqft
$1,350,000
10260 Sw 48th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A11916686
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,703 sqft
  • $464 / sqft
$790,000
13431 Sw 32nd St, Miami, FL 33175
  • MLS# A12008583
  • 5 beds
  • 3 baths
$1,999,000
7187 Nw 103 Path, Unit 7187, Miami, FL 33178
  • MLS# A12014252
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,816 sqft
  • $405 / sqft
$735,000
201 Nw 25th Ave, Miami, FL 33125
  • MLS# A12013915
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,085 sqft
  • $336 / sqft
$700,000
2525 Sw 107th Ct, Miami, FL 33165
  • MLS# A12013918
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,373 sqft
  • $271 / sqft
$915,000
14211 Sw 31st St, Miami, FL 33175
  • MLS# A12014354
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,101 sqft
  • $616 / sqft
$1,295,000
2927 Sw 145th Ct, Miami, FL 33175
  • MLS# A12008097
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,861 sqft
  • $400 / sqft
$745,000
3610 Sw 113th Pl, Miami, FL 33165
  • MLS# A12008824
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,246 sqft
  • $325 / sqft
$729,000
23082 Sw 127th Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A12014218
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,441 sqft
  • $319 / sqft
$460,000
215 Nw 117th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A12014200
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,220 sqft
  • $400 / sqft
$488,000
13283 Sw 188th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A12014187
  • 5 beds
  • 4 baths
$1,200,000
18953 Sw 113th Ct, Miami, FL 33157
  • MLS# A11935414
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,412 sqft
  • $382 / sqft
$540,000
1201 Ne 83rd St, Miami, FL 33138
  • MLS# A12014339
  • 10 beds
  • 9 baths
  • 8,573 sqft
  • $1,143 / sqft
$9,800,000