Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,281 - 1,300)
5934 Ne 4th Ct, Miami, FL 33137
  • MLS# A11997871
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,719 sqft
  • $773 / sqft
$2,873,620
616 Ne 193rd St, Miami, FL 33179
  • MLS# A11764604
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,965 sqft
  • $379 / sqft
$745,000
3800 Charles Ter, Miami, FL 33133
  • MLS# A11994246
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,100 sqft
  • $999 / sqft
$1,099,000
14345 Sw 57th Ln, Unit 5-14, Miami, FL 33183
  • MLS# A12000543
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,376 sqft
  • $254 / sqft
$350,000
14131 Sw 99th Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A11968414
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,728 sqft
  • $635 / sqft
$1,098,000
3835 Carole Ct, Miami, FL 33133
  • MLS# A11937343
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 9,561 sqft
  • $1,715 / sqft
$16,400,000
321 Nw 145th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A12013706
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,490 sqft
  • $240 / sqft
$598,000
1910 Nw 134th St, Miami, FL 33167
  • MLS# A12014007
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,708 sqft
  • $327 / sqft
$559,000
12425 Sw 91st Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A12013993
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,081 sqft
  • $624 / sqft
$1,299,000
15153 Ne 6th Ave, Unit 10, Miami, FL 33162
  • MLS# A12014013
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,620 sqft
  • $173 / sqft
$280,000
21325 Sw 127th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A12013295
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,591 sqft
  • $309 / sqft
$800,000
2231 Nw 4th Ter, Miami, FL 33125
  • MLS# A12012356
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 2,128 sqft
  • $352 / sqft
$749,000
22840 Sw 122nd Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A11988738
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,566 sqft
  • $405 / sqft
$635,000
19652 Ne 14 Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11990075
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,095 sqft
  • $714 / sqft
$2,922,090
1566 Ne Quayside Ter, Unit D14, Miami, FL 33138
  • MLS# A11989085
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,711 sqft
  • $390 / sqft
$1,449,000
12810 Sw 18th St, Miami, FL 33175
  • MLS# A12007785
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,849 sqft
  • $649 / sqft
$1,200,000
6200 Sw 97th Ave, Miami, FL 33173
  • MLS# A11994488
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 4,181 sqft
  • $646 / sqft
$2,699,000
595 Nw 101st St, Miami, FL 33150
  • MLS# A12014136
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 854 sqft
  • $526 / sqft
$449,000
895 Ne 76th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A12005141
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,303 sqft
  • $1,796 / sqft
$7,730,000
5995 Nw 24th Ave, Miami, FL 33142
  • MLS# A11986704
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,798 sqft
  • $284 / sqft
$510,000