Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,301 - 1,320)
7344 Sw 135th Ct, Miami, FL 33183
  • MLS# A11989159
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,047 sqft
  • $371 / sqft
$759,900
3210 Coacoochee St, Miami, FL 33133
  • MLS# A11954298
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 10,689 sqft
  • $1,590 / sqft
$16,992,000
15207 Ne 8th Ave, Miami, FL 33162
  • MLS# A11978889
  • 6 beds
  • 4 baths
$700,000
14671 Sw 20th St, Miami, FL 33175
  • MLS# A12013990
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,925 sqft
  • $410 / sqft
$1,200,000
14461 Sw 152nd Ct, Miami, FL 33196
  • MLS# A11994819
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,153 sqft
  • $334 / sqft
$719,999
11141 Sw 70th Ter, Miami, FL 33173
  • MLS# A12007042
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,482 sqft
  • $337 / sqft
$499,000
500 Sw 8th Ave, Miami, FL 33130
  • MLS# A12004679
  • 12 beds
  • 6 baths
  • 4,608 sqft
  • $401 / sqft
$1,849,000
10861 Sw 132nd Cir Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A11992320
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,759 sqft
  • $372 / sqft
$655,000
3187 Sw 23rd St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11983490
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,750 sqft
  • $544 / sqft
$1,495,000
729 Nw 47th Ter, Miami, FL 33127
  • MLS# A11964842
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,330 sqft
  • $324 / sqft
$430,499
2497 Abaco Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11968047
  • 7 beds
  • 7 baths
  • 5,677 sqft
  • $1,708 / sqft
$9,695,000
111 Nw 46th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11992056
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,366 sqft
  • $871 / sqft
$1,190,000
10370 Sw 44th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A12013401
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,279 sqft
  • $500 / sqft
$640,000
16330 Sw 102nd St, Miami, FL 33196
  • MLS# A11992076
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,906 sqft
  • $320 / sqft
$609,000
530 Sabal Palm Rd, Miami, FL 33137
  • MLS# A12012209
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,543 sqft
  • $1,408 / sqft
$4,990,000
2121 Nw 64th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12013137
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 828 sqft
  • $513 / sqft
$425,000
13351 Sw 190th St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11978352
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,137 sqft
  • $571 / sqft
$1,219,900
3427 Sw 64th Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A11993866
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,194 sqft
  • $652 / sqft
$779,000
6371 Sw 34th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11993890
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 895 sqft
  • $760 / sqft
$680,000
243 Ne 212th Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A12011711
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,854 sqft
  • $277 / sqft
$513,507