Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,321 - 1,340)
19710 Ne 23rd Ave, Miami, FL 33180
  • MLS# A11966975
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,869 sqft
  • $610 / sqft
$1,750,000
13000 Sw 136th Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A12013325
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,388 sqft
  • $465 / sqft
$1,110,000
8300 Nw 10th St, Miami, FL 33126
  • MLS# A12011732
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,250 sqft
  • $260 / sqft
$325,000
2331 Nw 55th Ter, Miami, FL 33142
  • MLS# A12013277
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 667 sqft
  • $673 / sqft
$449,000
326 Nw 40th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11942724
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,008 sqft
  • $822 / sqft
$1,650,000
14201 Sw 57th Ln, Unit 1A7, Miami, FL 33183
  • MLS# A11885549
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,300 sqft
  • $296 / sqft
$385,000
3764 Carmen Ct, Miami, FL 33133
  • MLS# A11904228
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,749 sqft
  • $1,866 / sqft
$6,995,000
1195 Nw 124th Ave, Unit 2202, Miami, FL 33182
  • MLS# A11891056
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,310 sqft
  • $347 / sqft
$455,000
10726 Sw 147th Ct, Miami, FL 33196
  • MLS# A12002690
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,568 sqft
  • $399 / sqft
$626,000
140 Ne 83rd St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11850750
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,232 sqft
  • $726 / sqft
$895,000
1621 S Bayshore Dr, Miami, FL 33133
  • MLS# A11916387
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,101 sqft
  • $1,267 / sqft
$5,195,000
1854 Sw 17th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11894185
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,712 sqft
  • $698 / sqft
$1,195,000
7018 Sw 53rd Ln, Miami, FL 33155
  • MLS# A11998532
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,552 sqft
  • $596 / sqft
$925,000
6202 Sw 107th Ave, Miami, FL 33173
  • MLS# A12013018
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,248 sqft
  • $625 / sqft
$780,000
619 Sw 39th Ave, Miami, FL 33134
  • MLS# A12002646
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,115 sqft
  • $437 / sqft
$925,000
13539 Sw 62nd St, Unit 128, Miami, FL 33183
  • MLS# A11970966
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,150 sqft
  • $370 / sqft
$425,000
1183 Ne 88th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11993225
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,502 sqft
  • $932 / sqft
$1,399,990
2357 Nw 122nd Ter, Miami, FL 33167
  • MLS# A11879150
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,483 sqft
  • $320 / sqft
$475,000
13216 Sw 10th Ter, Miami, FL 33184
  • MLS# A12005993
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,037 sqft
  • $328 / sqft
$669,000
7344 Sw 82nd St, Unit C115, Miami, FL 33143
  • MLS# A11951983
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,000 sqft
  • $210 / sqft
$210,000