Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,341 - 1,360)
13931 Sw 105th St, Miami, FL 33186
  • MLS# A12001416
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,950 sqft
  • $358 / sqft
$699,000
4237 Sw 164th Path, Unit 4237, Miami, FL 33185
  • MLS# A11996525
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,530 sqft
  • $366 / sqft
$560,000
2920 Nw 64th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11939404
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,303 sqft
  • $411 / sqft
$535,000
741 Ne 87th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11938470
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,868 sqft
  • $856 / sqft
$1,599,000
4321 Sw 99th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A11968118
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,200 sqft
  • $468 / sqft
$1,499,000
2450 Nw 108th St, Miami, FL 33167
  • MLS# A12009383
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,316 sqft
  • $271 / sqft
$899,999
1201 Ne 144th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A12008837
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,220 sqft
  • $434 / sqft
$529,900
2335 Nw 55th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12013107
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 904 sqft
  • $470 / sqft
$425,000
14961 Sw 36th Ter, Miami, FL 33185
  • MLS# A12004996
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,688 sqft
  • $379 / sqft
$639,900
6385 Sw 25th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A12011334
  • 4 beds
  • 2 baths
$998,800
596 Nw 109th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A12012005
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,529 sqft
  • $327 / sqft
$500,000
220 Nw 144th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A12012519
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,181 sqft
  • $580 / sqft
$684,900
11251 Sw 181st St, Miami, FL 33157
  • MLS# A12012885
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,512 sqft
  • $496 / sqft
$750,000
1520 Ne 151st St, Unit 103, Miami, FL 33162
  • MLS# A12013002
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,075 sqft
  • $298 / sqft
$320,000
9290 Sw 104th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A12012406
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,711 sqft
  • $511 / sqft
$1,895,000
1070 Nw 147th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A12012392
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,060 sqft
  • $472 / sqft
$500,000
1045 Nw 126th Pl, Miami, FL 33182
  • MLS# A12012364
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,582 sqft
  • $353 / sqft
$559,000
1725 Nw 121st St, Miami, FL 33167
  • MLS# A12012420
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 828 sqft
  • $761 / sqft
$630,000
521 Sw 64th Ct, Miami, FL 33144
  • MLS# A12011465
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,205 sqft
  • $383 / sqft
$845,000
7030 Sw 72nd Ct, Miami, FL 33143
  • MLS# A11911585
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 5,112 sqft
  • $831 / sqft
$4,250,000