Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,361 - 1,380)
1522 Sw 144th Ave, Miami, FL 33184
  • MLS# A12001474
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,494 sqft
  • $349 / sqft
$870,000
12774 Nw 23rd Pl, Miami, FL 33167
  • MLS# A11996702
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,695 sqft
  • $306 / sqft
$519,500
3685 Sw 1st Ave, Miami, FL 33145
  • MLS# A12002777
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,588 sqft
  • $797 / sqft
$1,265,000
3445 Nw 2nd St, Miami, FL 33125
  • MLS# A11962209
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 1,450 sqft
  • $592 / sqft
$859,000
15305 Sw 209th Ave, Miami, FL 33187
  • MLS# A11994734
  • 6 beds
  • 3 baths
  • 1,845 sqft
  • $541 / sqft
$998,500
1235 Sw 13th Ave, Unit 1235, Miami, FL 33135
  • MLS# A12012381
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,247 sqft
  • $707 / sqft
$1,589,000
2900 Sw 19th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11979976
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 888 sqft
  • $929 / sqft
$825,000
9309 Sw 166th Ct, Miami, FL 33196
  • MLS# A12006169
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,625 sqft
  • $342 / sqft
$898,000
12909 Sw 61, Miami, FL 33183
  • MLS# A12007359
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,432 sqft
  • $374 / sqft
$535,000
18220 Sw 148th Rd, Miami, FL 33187
  • MLS# A11953972
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,256 sqft
  • $358 / sqft
$450,000
13658 Sw 142nd Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11945675
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,185 sqft
  • $288 / sqft
$630,000
12304 Nw 8th Ter, Miami, FL 33182
  • MLS# A12010316
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,607 sqft
  • $429 / sqft
$689,000
14251 Sw 34th St, Miami, FL 33175
  • MLS# A12006729
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,133 sqft
  • $426 / sqft
$909,000
7585 Sw 28th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11961508
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,313 sqft
  • $514 / sqft
$675,000
7045 Sw 161 Pl, Miami, FL 33193
  • MLS# A11794429
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,569 sqft
  • $446 / sqft
$700,000
1366 Sw 15th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11915386
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,947 sqft
  • $847 / sqft
$2,495,000
1535 Nw 85th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11959854
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,287 sqft
  • $381 / sqft
$489,900
18840 Sw 218th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11995401
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,771 sqft
  • $505 / sqft
$1,400,000
437 Ne 107th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A12011263
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,360 sqft
  • $487 / sqft
$1,150,000
5627 Nw 9th Ave, Miami, FL 33127
  • MLS# A11997117
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 1,740 sqft
  • $330 / sqft
$575,000