Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,381 - 1,400)
11401 Sw 56th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A11943699
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,122 sqft
  • $891 / sqft
$1,000,000
11415 Sw 56th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A11943675
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,409 sqft
  • $586 / sqft
$825,000
2810 Sw 114th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A11855417
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,275 sqft
  • $556 / sqft
$1,265,000
22100 Sw 122nd Ct, Miami, FL 33170
  • MLS# A12004914
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,825 sqft
  • $411 / sqft
$750,000
4100 Kiaora St, Miami, FL 33133
  • MLS# A11941425
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 8,921 sqft
  • $1,709 / sqft
$15,250,000
3373 Poinciana Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11979910
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,280 sqft
  • $4,428 / sqft
$18,950,000
12901 Nw Miami Ct, Miami, FL 33168
  • MLS# A11994406
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,496 sqft
  • $455 / sqft
$680,000
10955 Sw 56th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A11931429
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,142 sqft
  • $394 / sqft
$845,000
6819 Sw 25th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11964610
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,095 sqft
  • $638 / sqft
$699,000
2370 Nw 131st Cir, Miami, FL 33167
  • MLS# A11968994
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,107 sqft
  • $313 / sqft
$659,999
2401 Sw 83rd Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A11973861
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $700 / sqft
$770,000
3135 Nw 18th St, Miami, FL 33125
  • MLS# A11945189
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,259 sqft
  • $476 / sqft
$599,000
7940 Sw 20th Street, Miami, FL 33155
  • MLS# A11991482
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,391 sqft
  • $460 / sqft
$1,099,000
2045 Nw 34th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11928937
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,469 sqft
  • $374 / sqft
$549,999
6823 Sw 25th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11964488
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,102 sqft
  • $681 / sqft
$750,000
2600 Sw 126th Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A11953616
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,122 sqft
  • $414 / sqft
$879,000
10420 Nw 35th Pl, Miami, FL 33147
  • MLS# A11998180
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,868 sqft
  • $276 / sqft
$515,000
14490 Sw 180th St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11988979
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,486 sqft
  • $421 / sqft
$625,000
20723 Sw 119th Pl, Miami, FL 33177
  • MLS# A11992535
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,767 sqft
  • $325 / sqft
$575,000
20420 Sw 122nd Pl, Miami, FL 33177
  • MLS# A12011675
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,397 sqft
  • $437 / sqft
$610,000