Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,421 - 1,440)
3630 Sw 3rd St, Miami, FL 33135
  • MLS# A12007796
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,179 sqft
  • $551 / sqft
$650,000
15511 Sw 59th St, Miami, FL 33193
  • MLS# A11992710
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,363 sqft
  • $359 / sqft
$849,000
10431 Sw 93rd St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11915457
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,629 sqft
  • $599 / sqft
$975,000
13835 Sw 84th St, Unit 503, Miami, FL 33183
  • MLS# A11943808
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,510 sqft
  • $317 / sqft
$479,000
2977 Bridgeport Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11977288
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,802 sqft
  • $933 / sqft
$2,615,000
13267 Sw 9th Ln, Miami, FL 33184
  • MLS# A11999646
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,940 sqft
  • $345 / sqft
$670,000
461 Ne 115th St, Miami, FL 33161
  • MLS# A11923914
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,196 sqft
  • $615 / sqft
$1,350,000
8910 Ne 9th Ct, Miami, FL 33138
  • MLS# A11918035
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,434 sqft
  • $812 / sqft
$1,165,000
11541 Sw 142nd Pl, Miami, FL 33186
  • MLS# A11947124
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,331 sqft
  • $488 / sqft
$650,000
12821 Sw 147th Lane Rd, Miami, FL 33186
  • MLS# A11958541
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,874 sqft
  • $373 / sqft
$699,000
135 Sw 125th Ave, Miami, FL 33184
  • MLS# A11972272
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,017 sqft
  • $994 / sqft
$3,000,000
5545 Sw 81st Ter, Miami, FL 33143
  • MLS# A11988928
  • 7 beds
  • 7 baths
$22,000,000
221 Ne 48th Ter, Miami, FL 33137
  • MLS# A11989932
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,146 sqft
  • $816 / sqft
$935,000
8515 Sw 125th St, Miami, FL 33156
  • MLS# A11998022
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,852 sqft
  • $464 / sqft
$859,000
10021 Sw 145th Pl, Miami, FL 33186
  • MLS# A11988860
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,810 sqft
  • $378 / sqft
$684,999
6763 Sw 106 Pl, Miami, FL 33173
  • MLS# A11889076
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,005 sqft
  • $426 / sqft
$1,280,000
18475 Sw 204th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11888017
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,548 sqft
  • $389 / sqft
$990,000
15134 Sw 94th Ter, Miami, FL 33196
  • MLS# A12004001
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,712 sqft
  • $402 / sqft
$688,000
17081 Sw 94th Way, Miami, FL 33196
  • MLS# A11999859
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,640 sqft
  • $307 / sqft
$810,000
5800 Nw 5th Ave #5800, Miami, FL 33127
  • MLS# A12008463
  • 4 beds
  • 4 baths
$1,150,000