Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,441 - 1,460)
19617 Ne 14 Ave, Miami, FL 33179
  • MLS# A11990135
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,119 sqft
  • $721 / sqft
$2,970,990
19575 Ne 14 Ave, Miami, FL 33179
  • MLS# A11990175
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,119 sqft
  • $756 / sqft
$3,115,065
19668 Ne 14 Ave, Miami, FL 33179
  • MLS# A11990016
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,455 sqft
  • $751 / sqft
$2,595,990
19603 Ne 14 Ave, Miami, FL 33179
  • MLS# A11990201
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,336 sqft
  • $745 / sqft
$3,230,765
19674 Ne 14 Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11990114
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,095 sqft
  • $684 / sqft
$2,800,990
15369 Sw 8th Ln, Miami, FL 33194
  • MLS# A11926405
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,784 sqft
  • $311 / sqft
$554,990
1101 Sw 17 Ave, Miami, FL 33135
  • MLS# A11911663
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 1,716 sqft
  • $405 / sqft
$695,000
16162 Sw 143rd St, Miami, FL 33196
  • MLS# A12011709
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,310 sqft
  • $459 / sqft
$1,060,000
21490 Highland Lakes Blvd, Miami, FL 33179
  • MLS# A11992809
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,461 sqft
  • $692 / sqft
$2,395,000
16504 Sw 71st Ter, Miami, FL 33193
  • MLS# A12008998
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,580 sqft
  • $327 / sqft
$517,000
1360 Nw 88th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12011101
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,278 sqft
  • $352 / sqft
$450,000
4025 Sw 128th Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A12011574
  • 7 beds
  • 5 baths
  • 4,991 sqft
  • $521 / sqft
$2,599,900
1017 Sw 13th Ct, Miami, FL 33135
  • MLS# A11957472
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,303 sqft
  • $773 / sqft
$1,780,000
2940 Sw 12th St, Miami, FL 33135
  • MLS# A11895184
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,992 sqft
  • $698 / sqft
$1,390,000
2071 Nw 86th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12006869
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,334 sqft
  • $337 / sqft
$450,000
125 Sw 29th Rd, Miami, FL 33129
  • MLS# A12011271
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,509 sqft
  • $1,286 / sqft
$5,800,000
1090 Nw 128th Ct, Miami, FL 33182
  • MLS# A11979477
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,782 sqft
  • $365 / sqft
$649,900
17805 Sw 158th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11953078
  • 10 beds
  • 10 baths
  • 11,860 sqft
  • $758 / sqft
$8,990,000
3281 Sw 145th Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A11958162
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,517 sqft
  • $441 / sqft
$1,110,000
4289 Nw 5th St, Miami, FL 33126
  • MLS# A12007778
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,131 sqft
  • $662 / sqft
$749,000