Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,501 - 1,520)
8252 Sw 52nd Avenue, Miami, FL 33143
  • MLS# A11948117
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 7,717 sqft
  • $1,348 / sqft
$10,400,000
14740 Sw 159th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A12010270
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,550 sqft
  • $490 / sqft
$760,000
3040 Nw 93rd St, Miami, FL 33147
  • MLS# A12002767
  • 9 beds
  • 6 baths
  • 4,339 sqft
  • $275 / sqft
$1,195,000
1055 Sw 12th Ct, Unit 2, Miami, FL 33135
  • MLS# A12009538
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,750,000
1055 Sw 12th Ct, Unit 1, Miami, FL 33135
  • MLS# A12009086
  • 4 beds
  • 3 baths
$1,750,000
2501 Ne 209th Ter, Miami, FL 33180
  • MLS# A12010037
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,375 sqft
  • $1,053 / sqft
$1,448,000
3637 Frow Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A12005156
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,046 sqft
  • $1,291 / sqft
$1,350,000
10755 Sw 217th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A12008589
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,184 sqft
  • $329 / sqft
$390,000
520 Bay Point Rd, Miami, FL 33137
  • MLS# A11913980
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,171 sqft
  • $1,981 / sqft
$4,300,000
16211 Sw 102nd Ct, Miami, FL 33157
  • MLS# A12009246
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,512 sqft
  • $384 / sqft
$580,000
298 Nw 104th St, Miami, FL 33150
  • MLS# A12000637
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,336 sqft
  • $432 / sqft
$577,000
12748 Sw 131st Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A12009779
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,660 sqft
  • $322 / sqft
$535,000
8339 Sw 112th St, Miami, FL 33156
  • MLS# A12008698
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,628 sqft
  • $951 / sqft
$2,500,000
721 Sw 11th Street, Unit E, Miami, FL 33129
  • MLS# A11988124
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,186 sqft
  • $684 / sqft
$1,495,000
231 Ne 43rd St, Miami, FL 33137
  • MLS# A12005706
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,180 sqft
  • $1,355 / sqft
$1,599,000
1424 Nw 69th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11997001
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,428 sqft
  • $350 / sqft
$500,000
5621 Nw 11th Ave, Miami, FL 33127
  • MLS# A11880728
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,590 sqft
  • $459 / sqft
$730,000
13780 Sw 160th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11895316
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,425 sqft
  • $421 / sqft
$600,000
12454 Sw 123rd St, Miami, FL 33186
  • MLS# A12009254
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,602 sqft
  • $318 / sqft
$509,000
22844 Sw 114th Ave, Miami, FL 33170
  • MLS# A11946114
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,483 sqft
  • $371 / sqft
$550,000