Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,541 - 1,560)
1100 Nw 75th St, Miami, FL 33150
  • MLS# A11965501
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 798 sqft
  • $625 / sqft
$499,000
21000 Ne 18th Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11882049
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,642 sqft
  • $698 / sqft
$1,845,000
5501 Sw 147th Pl, Miami, FL 33185
  • MLS# A12004364
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,045 sqft
  • $381 / sqft
$780,000
10116 Sw 144th Pl, Miami, FL 33186
  • MLS# A11944631
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,810 sqft
  • $420 / sqft
$759,900
20076 Sw 190th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11970492
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,244 sqft
  • $534 / sqft
$1,199,000
217 Nw 109th Ave, Unit 2-217, Miami, FL 33172
  • MLS# A11898051
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,206 sqft
  • $352 / sqft
$425,000
8523 Nw 35th Pl, Miami, FL 33147
  • MLS# A11959819
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,225 sqft
  • $522 / sqft
$640,000
, Miami, FL 33179
  • MLS# A11881578
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,920 sqft
  • $338 / sqft
$649,900
16144 Sw 148th Pl, Miami, FL 33187
  • MLS# A12002129
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,033 sqft
  • $279 / sqft
$845,000
3744 Sw 156th Ct, Miami, FL 33185
  • MLS# A11974834
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,229 sqft
  • $358 / sqft
$799,000
4125 Nw 5th Ave, Miami, FL 33127
  • MLS# A11994951
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,328 sqft
  • $808 / sqft
$3,495,000
14052 Sw 52nd Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A12007983
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 970 sqft
  • $473 / sqft
$459,000
15146 Sw 92nd Ter, Miami, FL 33196
  • MLS# A12008423
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,921 sqft
  • $396 / sqft
$759,995
1342 Nw 42nd St, Miami, FL 33142
  • MLS# A12008421
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,207 sqft
  • $396 / sqft
$477,777
8070 Sw 157th Pl, Miami, FL 33193
  • MLS# A11981095
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,904 sqft
  • $368 / sqft
$700,000
8340 Sw 154th Ave, Unit 63, Miami, FL 33193
  • MLS# A11903096
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,522 sqft
  • $254 / sqft
$387,000
700 Sw 44th Pl, Miami, FL 33134
  • MLS# A11970932
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,549 sqft
  • $363 / sqft
$925,000
770 Lake Rd, Miami, FL 33137
  • MLS# A11999662
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 5,421 sqft
  • $5,442 / sqft
$29,500,000
14481 Sw 161st St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11981023
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,145 sqft
  • $410 / sqft
$880,000
2841 Sw 38th Ct, Miami, FL 33134
  • MLS# A11904785
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,671 sqft
  • $693 / sqft
$1,850,000