Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 141 - 160)
331 Sw 124th Ave, Miami, FL 33184
  • MLS# A11845411
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 4,014 sqft
  • $865 / sqft
$3,470,900
10835 Sw 152nd Ter, Miami, FL 33157
  • MLS# A11907377
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,285 sqft
  • $313 / sqft
$715,000
4726 Sw 67th Ave, Unit F6, Miami, FL 33155
  • MLS# A11962636
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,234 sqft
  • $429 / sqft
$530,000
3815 Sw 125th Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A11975688
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,461 sqft
  • $581 / sqft
$849,000
1879 Sw 16th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A12003338
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,633 sqft
  • $530 / sqft
$865,000
6595 Sw 31st St, Miami, FL 33155
  • MLS# A12007037
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 884 sqft
  • $786 / sqft
$695,000
3521 Sw 58th Ct, Miami, FL 33155
  • MLS# A11922999
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,412 sqft
  • $1,059 / sqft
$1,495,000
6891 Sw 26th Ter, Miami, FL 33155
  • MLS# A11955692
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,344 sqft
  • $763 / sqft
$1,025,000
23140 Sw 187th Ave, Miami, FL 33170
  • MLS# A11981310
  • 6 beds
  • 5 baths
  • 3,489 sqft
  • $427 / sqft
$1,490,000
14759 Sw 132nd Pl, Miami, FL 33186
  • MLS# A11982309
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,415 sqft
  • $372 / sqft
$899,000
19372 Sw 119th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A11987404
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,036 sqft
  • $512 / sqft
$530,000
10625 Sw 79th Pl, Miami, FL 33156
  • MLS# A11996148
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,942 sqft
  • $684 / sqft
$1,327,500
575 Bay Point Rd, Miami, FL 33137
  • MLS# A11881119
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 3,676 sqft
  • $2,380 / sqft
$8,750,000
10220 Sw 168th St, Miami, FL 33157
  • MLS# A12002676
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,224 sqft
  • $507 / sqft
$620,000
4170 Sw 99th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A12016423
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,816 sqft
  • $495 / sqft
$899,000
2275 Sw 143rd Ct, Miami, FL 33175
  • MLS# A11892666
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,261 sqft
  • $455 / sqft
$1,029,000
12743 Sw 220th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11911734
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,092 sqft
  • $418 / sqft
$875,000
12785 Sw 131st Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A12023567
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,660 sqft
  • $316 / sqft
$525,000
14637 Sw 127th Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A12023049
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,417 sqft
  • $388 / sqft
$550,000
11744 Sw 133rd Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A12017848
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,873 sqft
  • $390 / sqft
$729,900