Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,581 - 1,600)
2231 Sw 57th Ct, Miami, FL 33155
  • MLS# A11994481
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,692 sqft
  • $256 / sqft
$688,000
13911 Sw 100th Ln, Miami, FL 33186
  • MLS# A11981854
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,016 sqft
  • $367 / sqft
$740,000
255 Nw 39th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11956919
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,661 sqft
  • $842 / sqft
$1,399,000
13891 Sw 39th Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A12004830
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,446 sqft
  • $325 / sqft
$795,000
10920 Nw 12th Ct, Miami, FL 33167
  • MLS# A12007986
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,724 sqft
  • $302 / sqft
$520,000
1870 Nw 32nd Ave, Miami, FL 33125
  • MLS# A12006708
  • 6 beds
  • 3 baths
  • 1,956 sqft
  • $475 / sqft
$930,000
800 Ne 72nd St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11937254
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,478 sqft
  • $1,150 / sqft
$2,849,000
22503 Sw 113th Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A11938321
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $458 / sqft
$550,000
19511 Ne 18th Pl, Miami, FL 33179
  • MLS# A11903880
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,970 sqft
  • $693 / sqft
$1,365,000
20205 W Oak Haven Cir, Miami, FL 33179
  • MLS# A11961267
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,881 sqft
  • $369 / sqft
$1,800,000
2805 Sw 4th Ave, Miami, FL 33129
  • MLS# A11972695
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,689 sqft
  • $1,023 / sqft
$2,750,000
520 Sw 22nd Rd, Miami, FL 33129
  • MLS# A11861194
  • 7 beds
  • 4 baths
  • 3,442 sqft
  • $567 / sqft
$1,950,000
19521 Sw 128th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A11832936
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,645 sqft
  • $321 / sqft
$849,000
9461 Sw 128th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11941710
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,710 sqft
  • $382 / sqft
$1,799,950
9011 Sw 18th Ter, Miami, FL 33165
  • MLS# A11977537
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,490 sqft
  • $495 / sqft
$738,000
560 Ne 161st St, Miami, FL 33162
  • MLS# A12002241
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,523 sqft
  • $394 / sqft
$599,999
1606 S Bayshore Dr, Miami, FL 33133
  • MLS# A11986774
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,973 sqft
  • $1,227 / sqft
$4,875,000
15297 Sw 119th Ter, Unit 15297, Miami, FL 33196
  • MLS# A12007701
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,368 sqft
  • $369 / sqft
$505,000
6114 Sw 158th Pass, Miami, FL 33193
  • MLS# A12006048
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,372 sqft
  • $318 / sqft
$755,000
14964 Sw 8 Ln, Miami, FL 33194
  • MLS# A11969880
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,775 sqft
  • $282 / sqft
$499,999