Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,681 - 1,700)
2155 Sw 25th Ter, Miami, FL 33133
  • MLS# A11995028
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,628 sqft
  • $890 / sqft
$1,449,000
6540 Sw 25th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A12000019
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,835 sqft
  • $654 / sqft
$1,200,000
703 Ne 195th St, Unit 703, Miami, FL 33179
  • MLS# A11973750
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,619 sqft
  • $334 / sqft
$540,000
2118 Nw 86th St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11942711
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 749 sqft
  • $801 / sqft
$600,000
260 Ne 46th St, Miami, FL 33137
  • MLS# A11901433
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,334 sqft
  • $1,106 / sqft
$1,475,000
8330 Sw 27th Ter, Miami, FL 33155
  • MLS# A11983220
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,426 sqft
  • $449 / sqft
$640,000
7930 Sw 52nd Ct, Miami, FL 33143
  • MLS# A11444336
  • 7 beds
  • 7 baths
  • 5,452 sqft
  • $1,101 / sqft
$6,000,000
4719 N Miami Ave, Miami, FL 33127
  • MLS# A11963683
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,928 sqft
  • $772 / sqft
$1,489,000
5002 Sw 86th St, Miami, FL 33143
  • MLS# A11949888
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 5,908 sqft
  • $1,439 / sqft
$8,500,000
4867 Sw 82nd St, Miami, FL 33143
  • MLS# A11967272
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 5,280 sqft
  • $1,609 / sqft
$8,498,000
1937 Sw 57th Ct, Miami, FL 33155
  • MLS# A11938064
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,290 sqft
  • $527 / sqft
$679,999
8634 Ne 10th Ave, Miami, FL 33138
  • MLS# A11932498
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,043 sqft
  • $551 / sqft
$575,000
2688 Sw 25th Ave., Unit 1, Miami, FL 33133
  • MLS# A11972256
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,446 sqft
  • $572 / sqft
$1,398,000
685 Ne 81 St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11944203
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 3,129 sqft
  • $943 / sqft
$2,950,000
850 Sw 129th Pl, Unit 103, Miami, FL 33184
  • MLS# A11956800
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 639 sqft
  • $376 / sqft
$240,000
12525 Nw 23rd Pl, Miami, FL 33167
  • MLS# A12002054
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,827 sqft
  • $295 / sqft
$539,000
22555 Sw 125th Ave, Miami, FL 33170
  • MLS# A12005691
  • 5 beds
  • 4 baths
$1,990,000
11071 Sw 28th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A12005798
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,609 sqft
  • $423 / sqft
$1,950,000
134 Nw 32nd St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11797551
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,846 sqft
  • $812 / sqft
$1,499,000
6810 Sw 51 St., Miami, FL 33155
  • MLS# A11992049
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,889 sqft
  • $582 / sqft
$1,100,000