Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,721 - 1,740)
9494 Sw 125th Ter, Miami, FL 33176
  • MLS# A11999875
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,709 sqft
  • $809 / sqft
$3,000,000
369 Nw 33rd St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11836648
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 675 sqft
  • $1,852 / sqft
$1,250,000
20990 Sw 119th Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A11862064
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,352 sqft
  • $411 / sqft
$555,999
3001 Sw 132nd Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A11926923
  • 8 beds
  • 7 baths
  • 6,068 sqft
  • $486 / sqft
$2,949,000
3500 Sw 111th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A11959979
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,308 sqft
  • $447 / sqft
$1,480,000
12234 Nw 23rd Path, Miami, FL 33167
  • MLS# A11790891
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,612 sqft
  • $341 / sqft
$549,000
14145 Sw 100th Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11927143
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,799 sqft
  • $347 / sqft
$625,000
3515 Sw 113th Ct, Miami, FL 33165
  • MLS# A11962212
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,341 sqft
  • $462 / sqft
$619,000
6743 Nw 4th Ave, Miami, FL 33150
  • MLS# A11996153
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 753 sqft
  • $644 / sqft
$485,000
4518 Nw 4 St, Miami, FL 33126
  • MLS# A12004355
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,180 sqft
  • $242 / sqft
$770,000
1086 Nw 101st St, Miami, FL 33150
  • MLS# A11975303
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 946 sqft
  • $411 / sqft
$389,000
12633 Sw 224th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11982047
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,572 sqft
  • $382 / sqft
$600,000
12516 Sw 9th Ter, Unit 2, Miami, FL 33184
  • MLS# A11962077
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,744 sqft
  • $284 / sqft
$495,000
11998 Sw 232nd St, Miami, FL 33170
  • MLS# A12000673
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,586 sqft
  • $319 / sqft
$825,000
6700 Nw 5th Ave, Miami, FL 33150
  • MLS# A11967257
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,248 sqft
  • $532 / sqft
$664,000
901 Nw 22nd Pl, Miami, FL 33125
  • MLS# A11955123
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,000 sqft
  • $368 / sqft
$735,000
15281 Sw 153rd St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11903970
  • 3 beds
  • 3 baths
$810,000
7538 Sw 64th St, Miami, FL 33143
  • MLS# A11940956
  • 7 beds
  • 7 baths
  • 7,395 sqft
  • $744 / sqft
$5,500,000
10941 Sw 180th St, Miami, FL 33157
  • MLS# A11989959
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,592 sqft
  • $440 / sqft
$700,000
6223 Nw Miami Pl, Miami, FL 33150
  • MLS# A11982442
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,260 sqft
  • $451 / sqft
$568,888