Miami Homes For Sale

Properties Found: 2488 (Displaying 161 - 180)
7515 Sw 164th Ct, Miami, FL 33193
  • MLS# A11905859
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,293 sqft
  • $326 / sqft
$748,000
11776 Sw 90th Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11984858
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,416 sqft
  • $346 / sqft
$835,000
3250 Sw 72 Ct, Miami, FL 33155
  • MLS# A11999396
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,413 sqft
  • $523 / sqft
$739,000
1090 Ne 84th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A12007923
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 2,664 sqft
  • $1,502 / sqft
$4,000,000
9261 Sw 80th Ter, Miami, FL 33173
  • MLS# A12021150
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,267 sqft
  • $459 / sqft
$1,499,900
15596 Sw 110th Ter, Miami, FL 33196
  • MLS# A12022913
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,155 sqft
  • $343 / sqft
$740,000
7780 Sw 134th Ave, Miami, FL 33183
  • MLS# A12010577
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,397 sqft
  • $569 / sqft
$795,000
11550 Sw 112th Ave, Miami, FL 33176
  • MLS# A11995000
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,483 sqft
  • $438 / sqft
$650,000
14454 Sw 138th Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A12024399
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,669 sqft
  • $357 / sqft
$595,900
14545 Sw 75th St, Miami, FL 33183
  • MLS# A11936249
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,484 sqft
  • $439 / sqft
$1,090,000
12751 Sw 92nd Ct, Miami, FL 33176
  • MLS# A11942817
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,396 sqft
  • $529 / sqft
$1,795,000
12965 Sw 76th Ter, Miami, FL 33183
  • MLS# A11957891
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,612 sqft
  • $450 / sqft
$725,000
11600 Sw 113th Pl, Miami, FL 33176
  • MLS# A11960427
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,719 sqft
  • $471 / sqft
$810,000
17343 Sw 155th Ct, Miami, FL 33187
  • MLS# A11980786
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,444 sqft
  • $327 / sqft
$799,000
8220 Sw 29th St, Miami, FL 33155
  • MLS# A11999987
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,807 sqft
  • $526 / sqft
$949,900
10124 Sw 130th Ter, Miami, FL 33176
  • MLS# A12005232
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,516 sqft
  • $516 / sqft
$1,299,000
13300 Sw 21st St, Miami, FL 33175
  • MLS# A12009325
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,329 sqft
  • $448 / sqft
$1,043,000
6605 Sw 151st Ct, Miami, FL 33193
  • MLS# A12011479
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,512 sqft
  • $462 / sqft
$699,000
12035 Sw 214th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A12019012
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,784 sqft
  • $378 / sqft
$675,000
224 Ne 47th St, Miami, FL 33137
  • MLS# A12019483
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,758 sqft
  • $776 / sqft
$1,365,000