Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,801 - 1,820)
11511 Sw 180th St, Miami, FL 33157
  • MLS# A12001321
  • 6 beds
  • 3 baths
  • 2,546 sqft
  • $353 / sqft
$900,000
3135 Sw 80th Ave, Miami, FL 33155
  • MLS# A11917738
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 4,203 sqft
  • $380 / sqft
$1,599,000
1762 Nw 63rd St, Miami, FL 33147
  • MLS# A11975035
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 616 sqft
  • $550 / sqft
$339,000
9066 Sw 147th Ct, Miami, FL 33196
  • MLS# A11947932
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,449 sqft
  • $359 / sqft
$519,900
7941 Sw 18th Ter, Miami, FL 33155
  • MLS# A11969975
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,401 sqft
  • $279 / sqft
$950,000
11301 Sw 95th St, Miami, FL 33176
  • MLS# A11997938
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 5,434 sqft
  • $644 / sqft
$3,500,000
6502 Sw 157th Ct, Miami, FL 33193
  • MLS# A11994176
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,890 sqft
  • $294 / sqft
$850,000
11810 W Biscayne Canal Rd, Miami, FL 33161
  • MLS# A11943958
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,861 sqft
  • $535 / sqft
$995,000
1024 Ne 208th St, Miami, FL 33179
  • MLS# A12001260
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,743 sqft
  • $258 / sqft
$450,000
15541 Sw 21st Ter, Miami, FL 33185
  • MLS# A11956528
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,372 sqft
  • $367 / sqft
$869,900
2722 Nw 23rd Ave, Miami, FL 33142
  • MLS# A11975736
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,300 sqft
  • $292 / sqft
$380,000
11 Nw 122nd Ave, Miami, FL 33182
  • MLS# A11913500
  • 8 beds
  • 4 baths
  • 4,426 sqft
  • $585 / sqft
$2,590,000
3232 Sw 22nd Ter, Unit TH115, Miami, FL 33145
  • MLS# A11887733
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,595 sqft
  • $345 / sqft
$550,000
13822 Sw 156th St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11956767
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,319 sqft
  • $431 / sqft
$569,000
12733 Sw 210th Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A12001632
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,213 sqft
  • $334 / sqft
$740,000
5731 Sw 62nd Ter, Miami, FL 33143
  • MLS# A11987463
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 1,938 sqft
  • $774 / sqft
$1,499,999
6924 Sw 114th Pl, Unit H56, Miami, FL 33173
  • MLS# A11873543
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,330 sqft
  • $225 / sqft
$299,000
13310 Nw 17th Pl, Miami, FL 33167
  • MLS# A11945198
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,562 sqft
  • $383 / sqft
$599,000
900 Nw 75th St, Miami, FL 33150
  • MLS# A11998688
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 957 sqft
  • $469 / sqft
$449,000
12253 Sw 16th Ter, Unit 108-M, Miami, FL 33175
  • MLS# A11975135
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,420 sqft
  • $282 / sqft
$399,900