Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,821 - 1,840)
, Miami, FL 33177
  • MLS# A12001020
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,080 sqft
  • $449 / sqft
$485,000
355 Nw 50th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11945294
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,676 sqft
  • $656 / sqft
$1,099,000
5119 Sw 153rd Pl N, Miami, FL 33185
  • MLS# A11981433
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,069 sqft
  • $331 / sqft
$685,000
17335 Sw 108th Ct, Miami, FL 33157
  • MLS# A12000235
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,903 sqft
  • $368 / sqft
$699,999
4371 Sw 13th Ter, Miami, FL 33134
  • MLS# A11997798
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,504 sqft
  • $821 / sqft
$1,235,000
2315 Nw 60th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11952244
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,240 sqft
  • $419 / sqft
$519,000
2262 Nw 4th St, Miami, FL 33125
  • MLS# A11916706
  • 6 beds
  • 3 baths
  • 2,802 sqft
  • $241 / sqft
$675,000
2130 Nw 46th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11918589
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,410 sqft
  • $475 / sqft
$670,000
7301 Ponce De Leon Rd, Miami, FL 33143
  • MLS# A11964322
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,003 sqft
  • $2,594 / sqft
$7,790,000
2901 Sw 92nd Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A11962998
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,704 sqft
  • $481 / sqft
$819,900
19701 Ne 16 Pl, Miami, FL 33179
  • MLS# A11939316
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,152 sqft
  • $1,083 / sqft
$4,495,000
790 Lake Rd, Miami, FL 33137
  • MLS# A11899284
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 6,361 sqft
  • $5,031 / sqft
$32,000,000
16648 Sw 83rd Ln, Unit 16648, Miami, FL 33193
  • MLS# A11996444
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,770 sqft
  • $308 / sqft
$544,900
411 Nw 125th Ave, Miami, FL 33182
  • MLS# A11862587
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 4,777 sqft
  • $879 / sqft
$4,200,000
3736 Sw 107th Ct, Miami, FL 33165
  • MLS# A12000816
  • 6 beds
  • 5 baths
  • 2,851 sqft
  • $631 / sqft
$1,799,000
95 Nw 52nd St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11947281
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,833 sqft
  • $491 / sqft
$899,900
6323 Sw 147th Place Cir, Miami, FL 33193
  • MLS# A11997091
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,059 sqft
  • $434 / sqft
$460,000
15330 Sw 170th Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A11943079
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,786 sqft
  • $403 / sqft
$720,000
223 Nw 51st St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11946984
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,723 sqft
  • $754 / sqft
$1,299,000
30 Ne 50th St, Miami, FL 33137
  • MLS# A11952368
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 2,870 sqft
  • $940 / sqft
$2,699,000