Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,881 - 1,900)
2250 Sw 155th Ave, Miami, FL 33185
  • MLS# A11956579
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,372 sqft
  • $388 / sqft
$920,000
9365 Sw 44th St, Miami, FL 33165
  • MLS# A11926053
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,214 sqft
  • $379 / sqft
$840,000
2323 Sw 17th Ter, Miami, FL 33145
  • MLS# A11990861
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,628 sqft
  • $361 / sqft
$949,000
10090 W Fern St, Miami, FL 33157
  • MLS# A11978887
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 966 sqft
  • $548 / sqft
$529,000
16323 Sw 97th St, Miami, FL 33196
  • MLS# A11984919
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,780 sqft
  • $331 / sqft
$590,000
1001 Ne 86th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11970721
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,216 sqft
  • $765 / sqft
$1,695,000
3471 Main Hwy, Unit 1240, Miami, FL 33133
  • MLS# A11950099
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 5,660 sqft
  • $989 / sqft
$5,600,000
717 Tamiami Canal Rd, Miami, FL 33144
  • MLS# A11913641
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,740 sqft
  • $374 / sqft
$650,000
5923 Sw 147th Pl, Miami, FL 33193
  • MLS# A11998929
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,076 sqft
  • $409 / sqft
$850,000
21404 Ne 3rd Path, Miami, FL 33179
  • MLS# A11998354
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,320 sqft
  • $360 / sqft
$475,000
9717 Sw 94th Ter, Miami, FL 33176
  • MLS# A11998492
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,748 sqft
  • $946 / sqft
$2,599,000
13257 Sw 113th Ter, Miami, FL 33186
  • MLS# A11997895
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,254 sqft
  • $318 / sqft
$399,000
737 Nw 30th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11575516
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 996 sqft
  • $572 / sqft
$570,000
15115 Sw 109th St, Miami, FL 33196
  • MLS# A11967734
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,946 sqft
  • $321 / sqft
$625,000
790 Nw 55th Ter, Miami, FL 33127
  • MLS# A11902186
  • 1,515 sqft
  • $176 / sqft
$267,000
227 Nw 33rd St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11973446
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 672 sqft
  • $1,629 / sqft
$1,095,000
16602 Sw 78th Ter, Miami, FL 33193
  • MLS# A11989960
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,770 sqft
  • $277 / sqft
$490,000
15000 Sw 200th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11992973
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,564 sqft
  • $7,020 / sqft
$17,999,000
3490 Plaza St, Miami, FL 33133
  • MLS# A11979875
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $900 / sqft
$999,000
361 Ne 57th St, Miami, FL 33137
  • MLS# A11997137
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,032 sqft
  • $853 / sqft
$880,000