Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,901 - 1,920)
17757 Sw 141st Ct, Miami, FL 33177
  • MLS# A11989718
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,319 sqft
  • $322 / sqft
$425,000
23012 Sw 129th Pl, Miami, FL 33170
  • MLS# A11997839
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,827 sqft
  • $192 / sqft
$350,000
4401 Sw 112th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A11998200
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,277 sqft
  • $509 / sqft
$649,999
634 Sw 10th Ave, Miami, FL 33130
  • MLS# A11996903
  • 3 beds
  • 1 bath
$675,000
3265 Sw 129th Ave, Miami, FL 33175
  • MLS# A11973343
  • 7 beds
  • 5 baths
  • 4,144 sqft
  • $555 / sqft
$2,300,000
8840 Sw 50th Ter, Miami, FL 33165
  • MLS# A11943195
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 2,393 sqft
  • $332 / sqft
$795,000
20251 W Oak Haven Cir, Miami, FL 33179
  • MLS# A11994628
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,685 sqft
  • $395 / sqft
$1,850,000
236 Sw 28th Rd, Miami, FL 33129
  • MLS# A11944101
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,156 sqft
  • $1,644 / sqft
$1,900,000
560 Nw 97th St, Miami, FL 33150
  • MLS# A11980186
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 850 sqft
  • $494 / sqft
$420,000
1110 Ne 204th Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A11964305
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,608 sqft
  • $335 / sqft
$538,000
2913 Sw 13th St, Miami, FL 33145
  • MLS# A11930010
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,986 sqft
  • $517 / sqft
$1,545,000
15181 Sw 156th Ter, Miami, FL 33187
  • MLS# A11890527
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,088 sqft
  • $316 / sqft
$975,000
14824 Sw 180th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11863026
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,203 sqft
  • $354 / sqft
$779,000
1021 Ne 82nd Ter, Miami, FL 33138
  • MLS# A11974974
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,404 sqft
  • $780 / sqft
$1,095,000
8353 Sw 161st Pl, Miami, FL 33193
  • MLS# A11996912
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,163 sqft
  • $356 / sqft
$769,900
13334 Sw 227th St, Miami, FL 33170
  • MLS# A11984369
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,070 sqft
  • $531 / sqft
$1,100,000
9451 Sw 61st St, Miami, FL 33173
  • MLS# A11997461
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,346 sqft
  • $546 / sqft
$1,280,000
3645 Sw 3 St, Miami, FL 33135
  • MLS# A11997429
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,436 sqft
  • $248 / sqft
$1,100,000
16035 Sw 173rd Ave, Miami, FL 33187
  • MLS# A11875305
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,686 sqft
  • $587 / sqft
$990,000
10900 Sw 124th Rd, Miami, FL 33176
  • MLS# A11997138
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,752 sqft
  • $614 / sqft
$1,075,000