Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,921 - 1,940)
75 Sw 32nd Ct Rd, Miami, FL 33135
  • MLS# A11997187
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,437 sqft
  • $505 / sqft
$725,000
1242 Ne 81st Ter, Miami, FL 33138
  • MLS# A11911300
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,083 sqft
  • $3,024 / sqft
$6,300,000
2101 Sw 16th Ter, Miami, FL 33145
  • MLS# A11929559
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 1,649 sqft
  • $600 / sqft
$989,900
321 Nw 13th Ave, Miami, FL 33125
  • MLS# A11851484
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,086 sqft
  • $737 / sqft
$799,900
10425 Sw 146th Ter, Miami, FL 33176
  • MLS# A11995045
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,056 sqft
  • $473 / sqft
$499,000
3066 Nw 28th St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11993323
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,392 sqft
  • $472 / sqft
$657,000
920 Nw 84th St, Miami, FL 33150
  • MLS# A11995327
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,065 sqft
  • $485 / sqft
$516,749
10030 Sw 228th Ter, Miami, FL 33190
  • MLS# A11995585
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,335 sqft
  • $335 / sqft
$447,000
, Miami, FL 33186
  • MLS# A11951463
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,446 sqft
  • $324 / sqft
$469,000
6075 Sw 85th Ave, Miami, FL 33143
  • MLS# A11983471
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,788 sqft
  • $679 / sqft
$3,250,000
6161 Sw 90th Ct, Unit G-2, Miami, FL 33173
  • MLS# A11995158
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,780 sqft
  • $331 / sqft
$590,000
545 Nw 47th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11906806
  • 3 beds
  • 3 baths
$949,000
290 Nw 125th Ave, Miami, FL 33182
  • MLS# A11996075
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,818 sqft
  • $498 / sqft
$1,900,000
1385 Sw 143rd Ct, Miami, FL 33184
  • MLS# A11882288
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,425 sqft
  • $494 / sqft
$1,199,000
3620 Justison Rd, Miami, FL 33133
  • MLS# A11995137
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 2,255 sqft
  • $909 / sqft
$2,050,000
462 Ne 64th St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11897855
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,512 sqft
  • $528 / sqft
$799,000
19701 Ne 21st Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A11963670
  • 8 beds
  • 8 baths
$5,400,000
4160 Bay Point Rd, Miami, FL 33137
  • MLS# A11989364
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,114 sqft
  • $1,185 / sqft
$3,690,000
10254 Sw 228th Terrace, Miami, FL 33190
  • MLS# A11995193
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,778 sqft
  • $292 / sqft
$519,000
20926 Sw 124th Ave Rd, Miami, FL 33177
  • MLS# A11991032
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,350 sqft
  • $422 / sqft
$569,900