Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,941 - 1,960)
3460 S Moorings Way, Miami, FL 33133
  • MLS# A11924040
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 6,720 sqft
  • $1,711 / sqft
$11,500,000
22712 Sw 129th Ave, Miami, FL 33170
  • MLS# A11993618
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,638 sqft
  • $326 / sqft
$860,000
280 Ne 48th Ter, Miami, FL 33137
  • MLS# A11995084
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,682 sqft
  • $922 / sqft
$1,550,000
13108 Sw 3rd St, Miami, FL 33184
  • MLS# A11967318
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,489 sqft
  • $321 / sqft
$799,000
84 Bay Heights Dr, Miami, FL 33133
  • MLS# A11972948
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,741 sqft
  • $1,056 / sqft
$3,950,000
14566 Sw 124th Pl, Miami, FL 33186
  • MLS# A11979307
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,369 sqft
  • $402 / sqft
$549,900
17926 Sw 104th Ave, Miami, FL 33157
  • MLS# A11898979
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,554 sqft
  • $383 / sqft
$595,000
13377 Sw 46th Ln, Miami, FL 33175
  • MLS# A11973867
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,681 sqft
  • $434 / sqft
$730,000
12220 Nw 23rd Ct, Unit 12220, Miami, FL 33167
  • MLS# A11967919
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,328 sqft
  • $365 / sqft
$485,000
2784 Sw 34th Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11957585
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 4,072 sqft
  • $368 / sqft
$1,499,000
14431 Sw 22nd Ter, Miami, FL 33175
  • MLS# A11967822
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 2,460 sqft
  • $508 / sqft
$1,249,000
112 Nw 53rd St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11961353
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,357 sqft
  • $499 / sqft
$1,175,000
2708 Nw 22nd Ct, Miami, FL 33142
  • MLS# A11845112
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 1,917 sqft
  • $334 / sqft
$640,000
7031 Nw 6th Ct, Miami, FL 33150
  • MLS# A11995047
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,008 sqft
  • $446 / sqft
$450,000
11041 Sw 138th Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A11907489
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,087 sqft
  • $393 / sqft
$820,000
14738 Sw 22nd Ter, Miami, FL 33185
  • MLS# A11992865
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,464 sqft
  • $369 / sqft
$540,000
1911 Nw 52nd St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11934970
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 806 sqft
  • $428 / sqft
$345,000
775 Nw 142nd St, Miami, FL 33168
  • MLS# A11939914
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 775 sqft
  • $535 / sqft
$415,000
15022 Sw 67th Ln, Miami, FL 33193
  • MLS# A11989498
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,206 sqft
  • $387 / sqft
$853,000
10821 Ne 5th Ave, Miami, FL 33161
  • MLS# A11971888
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,032 sqft
  • $533 / sqft
$550,000