Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,961 - 1,980)
725 Nw 135th Ct, Miami, FL 33182
  • MLS# A11993274
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,561 sqft
  • $500 / sqft
$780,000
4420 Sw 3rd St, Miami, FL 33134
  • MLS# A11983855
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,106 sqft
  • $561 / sqft
$620,000
5640 Nw 6th Ave, Miami, FL 33127
  • MLS# A11680927
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,172 sqft
  • $596 / sqft
$699,000
8618 Sw 161st Pl, Miami, FL 33193
  • MLS# A11941068
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,146 sqft
  • $336 / sqft
$720,000
11031 Sw 141st Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A11955966
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,166 sqft
  • $323 / sqft
$699,000
1832 Sw 3rd St, Miami, FL 33135
  • MLS# A11908872
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,608 sqft
  • $420 / sqft
$675,000
8657 Nw 2nd St, Miami, FL 33126
  • MLS# A11991510
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 1,585 sqft
  • $478 / sqft
$757,000
46 Ne 162nd St, Miami, FL 33162
  • MLS# A11993978
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,025 sqft
  • $959 / sqft
$2,900,000
1524 Ne Quayside Ter, Unit A4, Miami, FL 33138
  • MLS# A11993887
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,504 sqft
  • $485 / sqft
$1,699,000
, Miami, FL 33168
  • MLS# A11941805
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 828 sqft
  • $423 / sqft
$350,000
851 Nw 146th St, Miami, FL 33168
  • MLS# A11931532
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,343 sqft
  • $387 / sqft
$520,000
4905 Sw 71st Pl, Miami, FL 33155
  • MLS# A11970801
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,923 sqft
  • $510 / sqft
$980,000
14200 Sw 160th Ct, Miami, FL 33196
  • MLS# A11957298
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,872 sqft
  • $446 / sqft
$835,000
1250 Ne 82nd St, Miami, FL 33138
  • MLS# A11952669
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,027 sqft
  • $1,090 / sqft
$3,300,000
437 Sw 3rd St, Unit 2, Miami, FL 33130
  • MLS# A11923033
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 900 sqft
  • $389 / sqft
$350,000
14729 Sw 53rd Ter, Miami, FL 33185
  • MLS# A11994050
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,096 sqft
  • $346 / sqft
$725,000
1558 Ne Quayside Ter, Unit D10, Miami, FL 33138
  • MLS# A11850845
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,669 sqft
  • $477 / sqft
$1,749,000
18109 Sw 148th Ave Rd, Miami, FL 33187
  • MLS# A11978822
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,535 sqft
  • $312 / sqft
$790,000
10845 Peachtree Dr, Miami, FL 33161
  • MLS# A11912481
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,995 sqft
  • $525 / sqft
$1,048,000
3149 Brickell Ave, Miami, FL 33129
  • MLS# A11972214
  • 7 beds
  • 5 baths
  • 5,705 sqft
  • $19,281 / sqft
$110,000,000