Miami Homes For Sale

Properties Found: 200 (Displaying 1 - 20)
1868 Silverbell Ter, Weston, FL 33327
  • MLS# A12021976
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,997 sqft
  • $426 / sqft
$850,000
3818 San Simeon Cir, Weston, FL 33331
  • MLS# A12023477
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,131 sqft
  • $397 / sqft
$449,000
922 Opal Ter, Weston, FL 33326
  • MLS# A11991484
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,572 sqft
  • $432 / sqft
$679,000
3280 Lake Ridge Lane, Weston, FL 33332
  • MLS# A12011230
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 9,035 sqft
  • $1,439 / sqft
$12,999,000
19138 Stonebrook St, Weston, FL 33332
  • MLS# A11853238
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,172 sqft
  • $391 / sqft
$850,000
16740 N Botaniko Dr N, Weston, FL 33326
  • MLS# A11872540
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,368 sqft
  • $587 / sqft
$3,150,000
2893 Oakbrook Dr, Weston, FL 33332
  • MLS# A11933988
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,874 sqft
  • $452 / sqft
$1,299,000
1290 Camellia Ln, Weston, FL 33326
  • MLS# A12012875
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,255 sqft
  • $394 / sqft
$889,000
16776 Natures Way, Weston, FL 33326
  • MLS# A12001451
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,352 sqft
  • $586 / sqft
$2,550,000
1600 Salerno Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A12004282
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,353 sqft
  • $451 / sqft
$610,000
104 Dockside Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A11951702
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,464 sqft
  • $493 / sqft
$2,199,000
392 Coconut Cir, Weston, FL 33326
  • MLS# A11990916
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 4,828 sqft
  • $440 / sqft
$2,125,000
636 Sand Creek Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A12003508
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,133 sqft
  • $352 / sqft
$749,999
1311 Croton Ct, Weston, FL 33327
  • MLS# A12009036
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,798 sqft
  • $447 / sqft
$1,250,000
16600 Sunset Way, Weston, FL 33326
  • MLS# A12021856
  • 6 beds
  • 7 baths
  • 5,184 sqft
  • $637 / sqft
$3,300,000
2667 Palmer Pl, Weston, FL 33332
  • MLS# A11932800
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,794 sqft
  • $438 / sqft
$1,225,000
16720 N Botaniko Dr N, Weston, FL 33326
  • MLS# A11950512
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,810 sqft
  • $709 / sqft
$2,700,000
4020 Sapphire Cv, Weston, FL 33331
  • MLS# A12022515
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,812 sqft
  • $333 / sqft
$935,000
1280 Majesty Ter, Weston, FL 33327
  • MLS# A11961932
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,450 sqft
  • $357 / sqft
$874,900
1640 Island Way, Weston, FL 33326
  • MLS# A12014260
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,233 sqft
  • $433 / sqft
$1,400,000