Miami Homes For Sale

Properties Found: 199 (Displaying 81 - 100)
77 Gables Blvd, Weston, FL 33326
  • MLS# A12015225
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,734 sqft
  • $453 / sqft
$785,000
1413 Majesty Ter, Weston, FL 33327
  • MLS# A11998768
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,533 sqft
  • $463 / sqft
$709,900
2715 Edgewater Court, Weston, FL 33332
  • MLS# A12013891
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,870 sqft
  • $679 / sqft
$1,950,000
2456 Bay Isle Court, Weston, FL 33327
  • MLS# A12013869
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,824 sqft
  • $567 / sqft
$1,600,000
4207 W Whitewater Ave, Weston, FL 33332
  • MLS# A12013738
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,144 sqft
  • $398 / sqft
$1,250,000
1396 Victoria Isle Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A11995304
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,919 sqft
  • $528 / sqft
$2,070,000
1042 Thistle Creek Ct, Weston, FL 33327
  • MLS# A12001294
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,133 sqft
  • $420 / sqft
$895,000
2477 Poinciana Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A12009691
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 4,102 sqft
  • $534 / sqft
$2,190,000
484 Cambridge Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A11987845
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,672 sqft
  • $430 / sqft
$1,150,000
900 Spoonbill Cir, Weston, FL 33326
  • MLS# A11954878
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,605 sqft
  • $420 / sqft
$1,095,000
628 Stanton Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A12018214
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,505 sqft
  • $442 / sqft
$665,000
2553 Jardin Manor, Weston, FL 33327
  • MLS# A12013274
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,910 sqft
  • $550 / sqft
$1,600,000
2553 Bay Pointe Drive, Weston, FL 33327
  • MLS# A12013323
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,446 sqft
  • $552 / sqft
$1,350,000
2468 Bay Isle Court, Weston, FL 33327
  • MLS# A12013850
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,652 sqft
  • $524 / sqft
$1,390,000
4317 Willow Ridge Dr, Weston, FL 33331
  • MLS# A11988283
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,672 sqft
  • $416 / sqft
$695,000
3085 Lakewood Cir, Weston, FL 33332
  • MLS# A11998265
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,455 sqft
  • $456 / sqft
$1,120,000
523 Stonemont Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A11890997
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,935 sqft
  • $392 / sqft
$1,149,500
850 Sorrento Dr., Weston, FL 33326
  • MLS# A11984283
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,005 sqft
  • $447 / sqft
$449,000
4281 Laurel Ridge Cir, Weston, FL 33331
  • MLS# A12005596
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,536 sqft
  • $473 / sqft
$1,200,000
2942 Medinah, Weston, FL 33332
  • MLS# A12006340
  • 6 beds
  • 5 baths
  • 4,437 sqft
  • $586 / sqft
$2,600,000