Miami Homes For Sale

Properties Found: 199 (Displaying 121 - 140)
595 Racquet Club Rd, Unit 74-19, Weston, FL 33326
  • MLS# A12011139
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,368 sqft
  • $325 / sqft
$445,000
952 Sevilla Cir, Weston, FL 33326
  • MLS# A12016840
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,456 sqft
  • $391 / sqft
$570,000
1456 Veracruz Ln, Unit 4-5, Weston, FL 33327
  • MLS# A12014296
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,261 sqft
  • $348 / sqft
$439,000
2538 Eagle Run Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A12016027
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,238 sqft
  • $494 / sqft
$1,599,000
16731 Hemingway Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A11994451
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $369 / sqft
$410,000
16679 Hemingway Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A11956338
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,110 sqft
  • $358 / sqft
$397,000
60 Key West Ct, Unit 60, Weston, FL 33326
  • MLS# A11964204
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,110 sqft
  • $351 / sqft
$389,900
2567 Cordoba Bnd, Weston, FL 33327
  • MLS# A12013229
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,461 sqft
  • $387 / sqft
$565,000
1652 Orchid Bnd, Weston, FL 33327
  • MLS# A12015241
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 3,170 sqft
  • $457 / sqft
$1,450,000
777 Tanglewood Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A12003240
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,522 sqft
  • $509 / sqft
$775,000
16339 Malibu Dr, Unit 22, Weston, FL 33326
  • MLS# A12014594
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,181 sqft
  • $343 / sqft
$749,000
3020 Sorrel Ct, Weston, FL 33331
  • MLS# A12008303
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 5,448 sqft
  • $1,193 / sqft
$6,500,000
1361 Seagrape Cir, Weston, FL 33326
  • MLS# A11974127
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,314 sqft
  • $437 / sqft
$574,000
16631 Sunset Way, Weston, FL 33326
  • MLS# A11994660
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,810 sqft
  • $761 / sqft
$2,900,000
3560 Paddock Rd, Weston, FL 33331
  • MLS# A11977029
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 6,061 sqft
  • $784 / sqft
$4,750,000
629 Spinnaker, Weston, FL 33326
  • MLS# A12012450
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,778 sqft
  • $478 / sqft
$849,000
343 Coconut Cir, Weston, FL 33326
  • MLS# A11992661
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,617 sqft
  • $470 / sqft
$1,699,000
4108 Pine Ridge Ln, Weston, FL 33331
  • MLS# A12004986
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,420 sqft
  • $422 / sqft
$599,900
2066 Madeira Dr, Unit 2066, Weston, FL 33327
  • MLS# A11981131
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,469 sqft
  • $361 / sqft
$530,000
4394 Fox Ridge Dr, Weston, FL 33331
  • MLS# A12011092
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,536 sqft
  • $469 / sqft
$1,190,000