Miami Homes For Sale

Properties Found: 199 (Displaying 141 - 160)
, Weston, FL 33327
  • MLS# A12002082
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,732 sqft
  • $542 / sqft
$1,480,000
910 Sunflower Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A11994222
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,122 sqft
  • $488 / sqft
$1,525,000
627 Willow Bend Rd, Weston, FL 33327
  • MLS# A11984359
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,274 sqft
  • $413 / sqft
$939,900
1308 Alexander Bnd, Weston, FL 33327
  • MLS# A11951134
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,420 sqft
  • $447 / sqft
$635,000
1659 Passion Vine Cir, Unit 18-4, Weston, FL 33326
  • MLS# A11950190
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,340 sqft
  • $310 / sqft
$725,000
714 Heritage Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A11941457
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,860 sqft
  • $385 / sqft
$1,100,000
1414 Banyan Way, Weston, FL 33327
  • MLS# A12001159
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,672 sqft
  • $448 / sqft
$749,000
765 Bayside Ln, Weston, FL 33326
  • MLS# A12004384
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,607 sqft
  • $479 / sqft
$1,250,000
1371 Victoria Isle Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A12008981
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,858 sqft
  • $545 / sqft
$2,650,000
40 Simonton Cir, Unit 40, Weston, FL 33326
  • MLS# A12006463
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,110 sqft
  • $342 / sqft
$380,000
1887 Harbor View Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A11970646
  • 6 beds
  • 4 baths
  • 3,479 sqft
  • $517 / sqft
$1,800,000
16403 Diamond Head Dr, Weston, FL 33331
  • MLS# A12007956
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,240 sqft
  • $355 / sqft
$1,149,000
1500 Canary Island Dr, Weston, FL 33327
  • MLS# A11990093
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,105 sqft
  • $435 / sqft
$915,000
1095 Chenille Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A11959203
  • 7 beds
  • 4 baths
  • 3,122 sqft
  • $383 / sqft
$1,195,000
1784 Aspen Ln, Weston, FL 33327
  • MLS# A11992689
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,859 sqft
  • $371 / sqft
$690,000
2905 Paddock Rd, Weston, FL 33331
  • MLS# A11982352
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 7,841 sqft
  • $1,008 / sqft
$7,900,000
1871 Silverbell Ter, Weston, FL 33327
  • MLS# A12000753
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,672 sqft
  • $472 / sqft
$1,260,000
16773 S Botaniko Dr S, Weston, FL 33326
  • MLS# A11951264
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 5,368 sqft
  • $549 / sqft
$2,945,000
663 Live Oak Ln, Weston, FL 33327
  • MLS# A11981261
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,240 sqft
  • $491 / sqft
$1,100,000
1051 Sorrento Dr, Weston, FL 33326
  • MLS# A11844052
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,131 sqft
  • $473 / sqft
$535,000