Miami Homes For Sale

Properties Found: 125 (Displaying 41 - 60)
552 Ne 5th Way, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11980119
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,315 sqft
  • $228 / sqft
$299,900
19114 Sw 345th Ter, Unit 19114, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11946760
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,558 sqft
  • $262 / sqft
$408,000
191 Se 11th Ave, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11977938
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,615 sqft
  • $238 / sqft
$385,000
1170 Sw 7th Ct, Florida City, FL 33034
  • MLS# A12000454
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,466 sqft
  • $239 / sqft
$350,000
1162 Se 1 Terrace, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11829116
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,446 sqft
  • $276 / sqft
$399,000
445 Ne 1st Dr, Florida City, FL 33034
  • MLS# A12012201
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,433 sqft
  • $269 / sqft
$385,000
646 Sw 7th Ter, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11800485
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,527 sqft
  • $203 / sqft
$310,000
647 Ne 1st Street, Florida City, FL 33034
  • MLS# A12001831
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,499 sqft
  • $250 / sqft
$624,000
310 Ne 1st Dr, Florida City, FL 33034
  • MLS# A12013806
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,376 sqft
  • $240 / sqft
$330,000
305 Ne 1st Dr, Unit 305, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11776055
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,433 sqft
  • $313 / sqft
$449,000
496 Ne 5th St, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11996089
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,208 sqft
  • $269 / sqft
$324,900
1168 Nw 2nd Ln, Florida City, FL 33034
  • MLS# A12013412
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 1,902 sqft
  • $339 / sqft
$645,000
705 Nw 8th Ave, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11976940
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,222 sqft
  • $232 / sqft
$515,000
455 Nw 14th St, Florida City, FL 33034
  • MLS# A12012642
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,459 sqft
  • $284 / sqft
$415,000
530 Sw 5th St, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11967788
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,361 sqft
  • $348 / sqft
$474,000
209 Nw 13th Pl, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11972285
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 1,902 sqft
  • $305 / sqft
$580,000
439 Ne 6th Pl, Florida City, FL 33034
  • MLS# A12011588
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,580 sqft
  • $193 / sqft
$499,000
760 Sw 6th Ct, Florida City, FL 33034
  • MLS# A12011100
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,600 sqft
  • $184 / sqft
$295,000
436 Nw 11th Ave, Florida City, FL 33034
  • MLS# A11914125
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,715 sqft
  • $190 / sqft
$325,000
1334 Nw 6th Ave, Florida City, FL 33034
  • MLS# A12010341
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,283 sqft
  • $239 / sqft
$545,000