Miami Homes For Sale

Properties Found: 170 (Displaying 1 - 20)
7944 Sw 187 St, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A12017541
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,935 sqft
  • $409 / sqft
$1,200,000
21475 Sw 90th Pl, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A11943488
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,373 sqft
  • $363 / sqft
$499,000
7613 Sw 188th Ter, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A11998071
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,717 sqft
  • $254 / sqft
$1,200,000
7964 Sw 199th Ter, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12016835
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,764 sqft
  • $425 / sqft
$750,000
8121 Sw 205th St, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12024051
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,972 sqft
  • $332 / sqft
$655,000
8906 Sw 221st Ter, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A12004792
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,812 sqft
  • $264 / sqft
$479,000
9024 Sw 206th St, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12021137
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,514 sqft
  • $336 / sqft
$845,000
23080 Sw 99th Ct, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A11810974
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,335 sqft
  • $322 / sqft
$429,900
22777 Sw 93rd Ct, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A11903988
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,916 sqft
  • $213 / sqft
$620,000
8510 Sw 208th Ln, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12013225
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,674 sqft
  • $388 / sqft
$649,999
10243 Bahama Drive, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A11958293
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,533 sqft
  • $414 / sqft
$1,047,890
7601 Sw 187th St, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A12010295
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,982 sqft
  • $301 / sqft
$1,197,000
18461 Sw 83rd Ave, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A12016943
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,390 sqft
  • $440 / sqft
$1,490,000
18821 Sw 74th Ct, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A11976684
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,717 sqft
  • $265 / sqft
$1,250,000
7515 Sw 191st St, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A11978873
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,168 sqft
  • $338 / sqft
$1,070,000
9133 Sw 227th St, Unit 5, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A12019174
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,458 sqft
  • $278 / sqft
$405,000
21505 Sw 89th Path, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12008105
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,420 sqft
  • $458 / sqft
$650,000
7965 Sw 195th St, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A11989723
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,717 sqft
  • $263 / sqft
$1,239,500
19411 Gulfstream Rd, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A11995901
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,652 sqft
  • $354 / sqft
$585,000
22110 Sw 93rd Pl, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A12008923
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,416 sqft
  • $300 / sqft
$425,000