Miami Homes For Sale

Properties Found: 170 (Displaying 21 - 40)
9851 Jamaica Dr, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A11910544
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,742 sqft
  • $379 / sqft
$660,000
9905 Marlin Rd, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A11961821
  • 4 beds
  • 3 baths
$620,000
19620 Sw 103rd Ct, Unit 1-1, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A11945623
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,020 sqft
  • $342 / sqft
$349,000
7970 Sw 198th St, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12008278
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,032 sqft
  • $391 / sqft
$795,000
22316 Sw 99th Ave, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A12022430
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,988 sqft
  • $297 / sqft
$590,000
8380 Sw 186 St, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A12018710
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,344 sqft
  • $507 / sqft
$1,189,000
20833 Sw 96th Ct, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A11961355
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,420 sqft
  • $409 / sqft
$989,000
9256 Sw 209th Ter, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12019550
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,620 sqft
  • $386 / sqft
$625,000
18690 Old Cutler Rd, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A12018282
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,183 sqft
  • $837 / sqft
$3,500,000
20924 Grouper Dr, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A11947859
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,449 sqft
  • $338 / sqft
$490,000
9354 Sw 220th St, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A12013301
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,734 sqft
  • $260 / sqft
$450,000
10020 Dominican Dr, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A12008806
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 868 sqft
  • $593 / sqft
$514,900
8751 Sw 193rd Ter, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A12017060
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,754 sqft
  • $413 / sqft
$725,000
19086 Sw 76th Ave, Cutler Bay, FL 33157
  • MLS# A11952804
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,945 sqft
  • $247 / sqft
$975,000
9011 Sw 227th St, Unit 1, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A11980066
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,458 sqft
  • $267 / sqft
$389,777
21459 Sw 86th Pl, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A11959260
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,150 sqft
  • $335 / sqft
$384,999
9113 Sw 227th St, Unit 1, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A11995299
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,458 sqft
  • $264 / sqft
$385,000
9861 Sw 222nd Ter, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A11944516
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,946 sqft
  • $257 / sqft
$499,990
10100 Nicaragua Dr, Cutler Bay, FL 33189
  • MLS# A11917566
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,174 sqft
  • $554 / sqft
$650,000
9830 Sw 222nd St, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A12020301
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,369 sqft
  • $347 / sqft
$475,000