Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 61 - 80)
5601 Collins Ave, Unit 825, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11940174
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,460 sqft
  • $582 / sqft
$849,000
1027 Pennsylvania Ave, Unit 302, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11930559
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 790 sqft
  • $454 / sqft
$359,000
1009 Meridian Ave, Unit 14, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11970158
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 730 sqft
  • $767 / sqft
$560,000
1621 Bay Rd, Unit PH1, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12018473
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 890 sqft
  • $898 / sqft
$799,000
1900 Sunset Harbour Dr, Unit 2214, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11638178
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,060 sqft
  • $1,368 / sqft
$1,450,000
8701 Collins Ave, Unit 604, Miami Beach, FL 33154
  • MLS# A11868500
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,457 sqft
  • $3,363 / sqft
$4,900,000
6423 Collins Ave, Unit 409, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11960333
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,805 sqft
  • $346 / sqft
$625,000
5 Island Ave, Unit 2C, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11974860
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,305 sqft
  • $958 / sqft
$1,250,000
7824 Collins Ave, Unit 401, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12007108
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,360 sqft
  • $440 / sqft
$599,000
340 84th St, Unit 2, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11812577
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 931 sqft
  • $349 / sqft
$325,000
2100 Park Ave, Unit 302, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12017540
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 981 sqft
  • $912 / sqft
$895,000
3737 Collins Ave, Unit S-503, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11800880
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,621 sqft
  • $1,539 / sqft
$2,495,000
5255 Collins Ave, Unit 8F, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12019444
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,475 sqft
  • $776 / sqft
$1,145,000
6301 Collins Ave, Unit 1402, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11906870
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,400 sqft
  • $1,069 / sqft
$1,497,000
950 Euclid Ave, Unit 201, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12019305
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 871 sqft
  • $447 / sqft
$389,000
737 Jefferson Ave, Unit 305, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11965547
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 700 sqft
  • $499 / sqft
$349,000
100 Lincoln Rd, Unit PH10, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11983632
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,490 sqft
  • $1,339 / sqft
$1,995,000
1500 Ocean Dr, Unit 507, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12018993
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $1,218 / sqft
$1,425,000
1551 Lenox Ave, Unit 8, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12018293
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 920 sqft
  • $571 / sqft
$525,000
17475 Collins Ave, Unit 904, Miami Beach, FL 33160
  • MLS# A11977611
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,465 sqft
  • $1,331 / sqft
$1,950,000