Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,561 - 1,580)
18019 Sw 100th St, Miami, FL 33196
  • MLS# A11960237
  • 6 beds
  • 7 baths
$10,000,000
11230 Sw 156th Ave, Miami, FL 33196
  • MLS# A12007951
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 3,379 sqft
  • $503 / sqft
$1,700,000
11910 Sw 231 Ln, Miami, FL 33170
  • MLS# A12008304
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,663 sqft
  • $397 / sqft
$659,990
23065 Sw 119 Ave, Miami, FL 33170
  • MLS# A12008282
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,950 sqft
  • $344 / sqft
$669,990
, Miami, FL 33175
  • MLS# A11998057
  • 7 beds
  • 6 baths
  • 3,615 sqft
  • $360 / sqft
$1,300,000
11734 Sw 112th Ln, Miami, FL 33186
  • MLS# A12005864
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,496 sqft
  • $331 / sqft
$495,000
7320 Sw 79th Ct, Miami, FL 33143
  • MLS# A11844091
  • 8 beds
  • 9 baths
  • 7,464 sqft
  • $703 / sqft
$5,250,000
2931 Sw 27th Ter, Unit 2931, Miami, FL 33133
  • MLS# A12006548
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,400 sqft
  • $521 / sqft
$1,250,000
1155 Ne 184th St, Miami, FL 33179
  • MLS# A12008151
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,974 sqft
  • $481 / sqft
$949,000
5261 Ne 5th Ave, Miami, FL 33137
  • MLS# A11971180
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,142 sqft
  • $1,509 / sqft
$6,250,000
80 Nw 129th Ave, Miami, FL 33182
  • MLS# A12000685
  • 6 beds
  • 6 baths
  • 4,806 sqft
  • $916 / sqft
$4,400,000
14156 Sw 163rd Ter, Miami, FL 33177
  • MLS# A11756120
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,828 sqft
  • $375 / sqft
$685,000
2775 Sw 1st St, Miami, FL 33135
  • MLS# A11999037
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,186 sqft
  • $505 / sqft
$599,000
7354 Sw 135th Ct, Miami, FL 33183
  • MLS# A11963171
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,050 sqft
  • $380 / sqft
$779,000
5648 Sw 5th Ter, Miami, FL 33134
  • MLS# A11972552
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,169 sqft
  • $701 / sqft
$820,000
1636 Sw 9th St, Miami, FL 33135
  • MLS# A11940571
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,190 sqft
  • $595 / sqft
$1,899,000
1901 Sw 37th Ave, Miami, FL 33145
  • MLS# A11806257
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,635 sqft
  • $483 / sqft
$790,000
10901 Sw 113th Pl, Unit 66B, Miami, FL 33176
  • MLS# A12007616
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,400 sqft
  • $304 / sqft
$425,000
20401 Sw 184th St, Miami, FL 33187
  • MLS# A11926296
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,722 sqft
  • $560 / sqft
$1,525,000
13550 Sw 99th Pl, Miami, FL 33176
  • MLS# A11679017
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,195 sqft
  • $1,054 / sqft
$1,260,000