Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,781 - 1,800)
11981 Sw 150th Pl, Miami, FL 33196
  • MLS# A12003218
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,701 sqft
  • $312 / sqft
$530,000
2768 Sw 33rd Ave, Miami, FL 33133
  • MLS# A11990934
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,661 sqft
  • $588 / sqft
$1,565,000
12706 Sw 145th St, Miami, FL 33186
  • MLS# A12002151
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,417 sqft
  • $374 / sqft
$529,990
19303 Sw 132nd Path, Miami, FL 33177
  • MLS# A11992550
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,412 sqft
  • $539 / sqft
$1,299,300
12586 Nw 22nd Pl, Miami, FL 33167
  • MLS# A12002959
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,695 sqft
  • $369 / sqft
$625,000
17624 Sw 149th Pl, Miami, FL 33187
  • MLS# A12002876
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,564 sqft
  • $319 / sqft
$499,000
3921 Sw 124th Ct, Miami, FL 33175
  • MLS# A12003039
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 1,900 sqft
  • $474 / sqft
$900,000
878 Ne 191st St, Miami, FL 33179
  • MLS# A11827369
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,124 sqft
  • $325 / sqft
$689,900
15765 Sw 206th Ave, Miami, FL 33187
  • MLS# A11864698
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 3,308 sqft
  • $605 / sqft
$2,000,000
300 Sw 123rd Ave, Miami, FL 33184
  • MLS# A11929165
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,909 sqft
  • $773 / sqft
$2,250,000
2505 Ne 193rd St, Unit 4208, Miami, FL 33180
  • MLS# A11988794
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,392 sqft
  • $341 / sqft
$475,000
16448 Sw 67th Ter, Miami, FL 33193
  • MLS# A11869042
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,492 sqft
  • $352 / sqft
$877,777
6900 Sw 22nd St, Miami, FL 33155
  • MLS# A12001892
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,380 sqft
  • $500 / sqft
$689,900
9356 Sw 144th Ct, Miami, FL 33186
  • MLS# A11988207
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,032 sqft
  • $295 / sqft
$600,000
5573 Ne 3rd Ave, Miami, FL 33137
  • MLS# A11927083
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 544 sqft
  • $1,094 / sqft
$595,000
, Miami, FL 33145
  • MLS# A11575120
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,706 sqft
  • $615 / sqft
$1,050,000
14747 Sw 82nd St, Miami, FL 33193
  • MLS# A11995263
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,377 sqft
  • $450 / sqft
$620,000
11960 Sw 176th St, Miami, FL 33177
  • MLS# A12002717
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,178 sqft
  • $433 / sqft
$510,000
2140 Ne 190th Ter, Miami, FL 33179
  • MLS# A12002735
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,271 sqft
  • $810 / sqft
$2,650,000
13790 Sw 174th St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11999568
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,662 sqft
  • $460 / sqft
$765,000