Miami Homes For Sale

Properties Found: 2477 (Displaying 1,861 - 1,880)
442 Ne 162nd St, Miami, FL 33162
  • MLS# A11999910
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,006 sqft
  • $446 / sqft
$449,000
15967 Sw 141st St, Miami, FL 33196
  • MLS# A11963565
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,391 sqft
  • $439 / sqft
$1,050,000
9770 Sw 13th Ter, Miami, FL 33174
  • MLS# A11985235
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $537 / sqft
$779,000
8904 Sw 69th Ter, Miami, FL 33173
  • MLS# A11887461
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,004 sqft
  • $461 / sqft
$1,845,000
1195 Nw 48th St, Miami, FL 33127
  • MLS# A11983416
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,177 sqft
  • $382 / sqft
$450,000
15261 Sw 108th Ter, Miami, FL 33196
  • MLS# A11992231
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,885 sqft
  • $289 / sqft
$835,000
2357 Nw 130th St, Miami, FL 33167
  • MLS# A11996954
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,233 sqft
  • $294 / sqft
$657,000
6553 Sw 148th Pl, Miami, FL 33193
  • MLS# A11863939
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,168 sqft
  • $374 / sqft
$810,000
15383 Sw 23rd St, Miami, FL 33185
  • MLS# A11956037
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,137 sqft
  • $351 / sqft
$1,100,000
21380 Sw 127 Pl, Miami, FL 33177
  • MLS# A11980461
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,809 sqft
  • $427 / sqft
$1,200,000
4820 Sw 112th Ave, Miami, FL 33165
  • MLS# A11976294
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 2,564 sqft
  • $318 / sqft
$815,000
191 Nw 85th Pl, Miami, FL 33126
  • MLS# A11894652
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,427 sqft
  • $427 / sqft
$610,000
22509 Sw 102nd Ave, Miami, FL 33190
  • MLS# A11883804
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,213 sqft
  • $239 / sqft
$529,000
710 Sw 99th Ct Cir, Miami, FL 33174
  • MLS# A11985780
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,420 sqft
  • $511 / sqft
$725,000
10610 Sw 128th Ave, Miami, FL 33186
  • MLS# A11902620
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,775 sqft
  • $324 / sqft
$899,999
12981 Sw 197th St, Miami, FL 33177
  • MLS# A11980618
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,385 sqft
  • $366 / sqft
$1,240,000
10500 Sw 159th Ct, Miami, FL 33196
  • MLS# A11990654
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,324 sqft
  • $327 / sqft
$760,000
19661 Ne 10th Pl, Miami, FL 33179
  • MLS# A11919634
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,242 sqft
  • $382 / sqft
$856,000
2142 Nw 33rd St, Miami, FL 33142
  • MLS# A11983152
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 2,010 sqft
  • $236 / sqft
$475,000
880 Ne 72nd Ter, Miami, FL 33138
  • MLS# A11990607
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,716 sqft
  • $932 / sqft
$1,599,999