Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 581 - 600)
5401 Collins Ave, Unit 514, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11838362
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 980 sqft
  • $561 / sqft
$549,770
6423 E Collins Ave, Unit 206, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11864466
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,994 sqft
  • $697 / sqft
$1,390,000
1688 West Ave, Unit 405, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11912899
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,070 sqft
  • $701 / sqft
$750,000
2555 Collins Ave, Unit 1409, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11943235
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,034 sqft
  • $1,257 / sqft
$1,300,000
130 S Shore Dr, Unit 3C, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11869838
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,042 sqft
  • $360 / sqft
$375,000
330 76th St, Unit 5, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11871780
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,361 sqft
  • $783 / sqft
$1,065,000
5775 Collins Ave, Unit 605, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11927321
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,245 sqft
  • $2,289 / sqft
$2,850,000
580 72nd St, Unit 1208, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11840332
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 802 sqft
  • $2,095 / sqft
$1,680,000
2016 Bay Dr, Unit 604, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11933452
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $317 / sqft
$349,000
1605 Euclid Ave, Unit A1, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11933695
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 846 sqft
  • $532 / sqft
$450,000
1330 West Ave, Unit 3007, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11820659
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,269 sqft
  • $945 / sqft
$1,199,000
2301 Collins Ave, Unit 326, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11794308
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,180 sqft
  • $1,356 / sqft
$1,600,000
6767 Collins, Unit 901, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11933731
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,230 sqft
  • $701 / sqft
$862,000
1000 West Ave, Unit 311, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11928773
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,197 sqft
  • $961 / sqft
$1,150,000
1265 Marseille Dr, Unit 31, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11859864
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 860 sqft
  • $313 / sqft
$269,500
250 S Shore Dr, Unit 5, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11926966
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,158 sqft
  • $324 / sqft
$375,000
4391 Collins Ave, Unit 1706/1707, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11859478
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,502 sqft
  • $1,991 / sqft
$2,990,000
650 West Ave, Unit 1001, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11926127
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,147 sqft
  • $1,221 / sqft
$1,400,000
5151 Collins Ave, Unit 629, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11646123
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $600 / sqft
$599,900
650 West Ave, Unit PH01, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11917341
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,456 sqft
  • $2,060 / sqft
$2,999,999