Miami Homes For Sale

Properties Found: 11240 (Displaying 121 - 140)
1909 Moore Ave, Lehigh Acres, FL 33972
  • MLS# A12011667
  • 3 beds
  • 2 baths
$319,998
9362 Tulip Leaf Ct, Boca Raton, FL 33434
  • MLS# A12011870
  • 5 beds
  • 5 baths
$1,999,000
8266 Nw 192nd Ter, Hialeah, FL 33015
  • MLS# A12016407
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,353 sqft
  • $407 / sqft
$550,000
1733 Sw 151st Pl, Miami, FL 33185
  • MLS# A12015830
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,043 sqft
  • $393 / sqft
$1,197,000
15698 N 77th Trl N, Palm Beach Gardens, FL 33418
  • MLS# A12014119
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,332 sqft
  • $397 / sqft
$925,000
6716 San Vicente St, Coral Gables, FL 33146
  • MLS# A12014872
  • 6 beds
  • 6 baths
$8,250,000
21141 Ne 21st Ct, Miami, FL 33179
  • MLS# A12015233
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,859 sqft
  • $630 / sqft
$1,799,988
200 Se 19th St, Fort Lauderdale, FL 33316
  • MLS# A12017297
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,134 sqft
  • $701 / sqft
$795,000
7400 Sw 127th St, Pinecrest, FL 33156
  • MLS# A11853970
  • 6 beds
  • 6 baths
$5,500,000
3551 Crystal Ct, Miami, FL 33133
  • MLS# A11925617
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,647 sqft
  • $1,668 / sqft
$7,750,000
4722 Nw 44th Ct, Tamarac, FL 33319
  • MLS# A12013268
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,579 sqft
  • $247 / sqft
$389,999
12563 Nw 24th Ave, Miami, FL 33167
  • MLS# A11987132
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,442 sqft
  • $357 / sqft
$514,987
12689 Nw 10th Way, Miami, FL 33182
  • MLS# A11974669
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,582 sqft
  • $379 / sqft
$600,000
2105 Nw 1st St, Miami, FL 33125
  • MLS# A11952385
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,220 sqft
  • $213 / sqft
$473,000
336 Nw 8th Ct, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A12011058
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,333 sqft
  • $349 / sqft
$465,000
914 S L St, Lake Worth, FL 33460
  • MLS# A11994327
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 945 sqft
  • $390 / sqft
$369,000
1317 Chenille Cir, Weston, FL 33327
  • MLS# A11997953
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,580 sqft
  • $424 / sqft
$1,095,000
22746 Sw 92nd Pl, Cutler Bay, FL 33190
  • MLS# A11967492
  • 4 beds
  • 2 baths
  • 2,186 sqft
  • $263 / sqft
$575,000
5700 Cypress Rd, Plantation, FL 33317
  • MLS# A12004275
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 5,776 sqft
  • $865 / sqft
$4,995,000
7525 Garfield St, Hollywood, FL 33024
  • MLS# A12008881
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,057 sqft
  • $497 / sqft
$525,000